21 Mart 2018 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #68 : CHİNA GLAZE NO : 80319 STREET RACİNG


Merhaba arkadaşlar;

 

Yine China Glaze ojelerimden devam ediyoruz. Bu seferki rengimiz Street Racing isimli olanı. Gerçi ben ismiyle ne alakası olduğunu çözemedim sokak yarışı ismini neden vermişler çok da merak ettim. Aslında isimlerin hep renkle alakalı olmasını beklemek de pek mantıklı değil belki ama çok değişik geldi yine de.
Rengimiz çok hoş bir kiremit tonu. Kendinden parlak oldukça hoş bir duruşu var tırnakta. Çabuk kurudu hemen çizgilenme de yapmadı. Tek katta oldukça açık bir ton olduğu için ben iki kat kullanmayı tercih ediyorum.  Hafif turuncuya kaçan yansımalar da var içerisinde. Sonbahar rengi olarak çok söyledi arkadaşlar ama ben her mevsim kullanıyorum doğrusu.
China Glaze ojelerin yapısı seriye göre değişmediğinden bu konuda her yazıda ayrıntılı bilgi vermiyorum ama ben kalıcılıklarından ve kullanımlarından gayet memnunum. Fiyat olarak da genelde arkadaşlarım biraz pahalı bulduklarını söylüyorlar aslında ben de katılıyorum ama indirim zamanlarından bir fiyatına iki tane alabiliyorsunuz o zaman çok iyi oluyor aklınızda bulunsun.

 

REEC.

1 yorum: