21 Şubat 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #182 : REVOX AT KUYRUĞU ŞAMPUANI

Merhaba Arkadaşlar;

 

Bugün size çok sevgili arkadaşım Lerzan’ın 29 Ekim de düzenlediği etkinlikte bize sponsor olan firmalardan birine ait bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim marka Revox markası ve ürünümüzde onun meşhur atkuyruğu şampuanı. Öncelikle ambalından bahsedeyim; beyaz mat bir şişede oldukça temiz pak bir izlenim vermiş ve ayrıca dikdörtgen formunda tasarlanmış olan şişesi benim daha hoşuma gitti. Ambalaj tasarımı bende kozmetik üründen çok tıbbi ürün izlenimi verdi ve belki de bu nedenle saç dökülmesi konusundaki iddiasında daha etkili bir izlenim oluşturdu açıkçası.

 

Revox At Kuyruğu Şampuanı 'n vaadettikleri;

 

-Saçların uzamasını hızlandırması

-Saçların yağlanmasını geciktirmesi

-Saçları daha parlak gür ve hacimli göstermesi

-Saçların kırılmasını ve yıpranmasını önleyip azaltması


 
Şeklinde belirlenmiş açıkçası benim en çok ilgilendiğim uzamayı hızlandırması idi çünkü diğer kısımlarda çok sıkıntı yaşamıyor olmama rağmen saçlarım oldukça yavaş uzayan bir yapıya sahip.

 

Öncelikle belirteyim ki ben bir değil iki şişe bitirdim ve evet kesinlikle bende saç uzamasını artıran bir etkisi oldu en azından eskisine göre kesinlikle bir fark yarattı. Ama uyarmalıyım ki ilk birkaç kullanımda hızlı saç dökülmesi yapıyor merak etmeyin bu şekilde olması gerekiyormuş bu şekilde ölü deriden ve ona bağlı sağlıksız tutunan saçlardan kurtuluyormuşsunuz. Bu arada krem kullanmanızı da öneririm saçta bir sertlik yaratıyor çünkü ama ben bu duruma alışığım genelde doğal içerikli şampuan kullandığımdan hepsinde aynı etki oluyor.

 


Ben saçlarımı haftada iki kez yıkıyorum her gün yıkayan arkadaşlarda var ama bana pek uymuyor saçlarımı keçe gibi yapıyor bu şekilde sık yıkadığımda. Şampuan 400 ml lik şişeler ve ikincisini kendim aldığımdan biliyorum fiyatı da 39 TL civarında. Kokusu oldukça hafif varla yok arası ve iki saat içinde de uçup gidiyor. Ayrıca firmanın hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir firma olduğunu da belirtmek isterim.

 

Öncelikle bu tarz etkileri olan şampuanları denemedin önce saçlarınızda ve saç derinizde tıbbi bir sorun olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm çünkü hormonal bir sıkıntı varsa şampuan krem ya da maske gibi ürünlerle ne saç dökülmesini ne de uzama sorununu çözemezsiniz. O nedenle eğer bu şekilde bir sorunuz varsa benim memnun kaldığım bu şampuanı bir denemenizi ve eğer denerseniz de yorumlarınızı benimle paylaşmanızı çok isterim.

 

 

REEC.

 

 

 

1 yorum: