7 Şubat 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #180 : THE PİNK ELLYS KAŞ KALEMİ 02 HAZELNUT

Merhaba arkadaşlar;

  

Bugün size benim için yeni bir markadan bahsetmek istiyorum. Markamızın adı THE PİNK ELLYS ve bildiğim kadarıyla da bir Türk markası. Ürünlerle ilgili olarak ilk dikkatimi çeken de bu özelliği oldu ikinci olarak ise tabiiki pin up temalı ambalajları. Her ambalajı ayrı şekilde çok güzel çizimlerle hazırlanmış. İnternetten öğrendiğim kadarıyla pek çok ürünü Türkiye’de üretiliyor ama bazı ürünleri de Rimel kaş kalemi vb. İtalya’dan geliyormuş. Ambalajları kadar ürünlerin kalitesi ni de sevdim doğrusu. İçerikleri de oldukça temiz; paraben içermiyor ve hayvanlar üzerinde de deney yapmıyor.Markanın ürünleri firma tarafından bana tanıtım ürünü olarak gönderilmişti daha önce ama sonradan denemek için indirimde bir kaç değişik ürününü de ben aldım bu kalem de onlardan biri. Ürünümüz bir kaş kalemi ve sanırım ben bütün çeşitleri alıp deneyeceğim. Bendeki rengi Hazelnut Anladığım kadarıyla bütün kaş kalemlerine fındık çeşitlerinin ismini vermişler çinkü firmanın bana gönderdiği çeşidi de Chesnut tı. İlk gördüğümde çok sert bir yapısı olduğunu düşündüm ve kaşlarımı yolmasından çekindim açıkçası. Fakat kullandığımda kesinlikle çok doğal bir doldurma sağladığını gördüm. Rengi tam olarak kaşıma uymadı bu aralar kaşlarımı da kızıla boyadığım için ama aslında tonu oldukça güzel.

 

Kalıcılığı da hiç fena değil akşama kadar gayet güzel idare etti. Kapak kısmında bir de fırçası var ve ben fırçasını baya beğendim çünkü genelde kaş kalemlerindeki fırçalar hiç kullanılmaz çok kötü kalitede olur. Ama bu sefer gayet güzel çıktı o nedenle hoşuma gitti.


Kaş kalemlerinin 4 rengi var ve fiyatı da 22-23 TL civarlarında oluyor. Dediğim gibi bu renk tam bana uymadı ama yapısını ve tarak kısmını sevdiğim için kendime uyan tonunu da alıp denemeyi düşünüyorum. Size de özellikle indirimlerde bakmanızı öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder