10 Şubat 2018 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #66 : CHİNA GLAZE NO : HEART OF AFRİCA

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size dünyanın en iyi ojeleri arasında sayılan China Glaze ojelerinden Heart of Africa renginden bahsetmek istiyorum. Öncelikle söylemeliyim ki ojeler fiyat olarak size biraz yüksek gelebilir çünkü şişesi 18 TL civarında oluyor genelde. Gerçi ben indirimlerde bir alana bir bedava gibi fiyatlarda olduğunda alıp 9 TL civarına getiriyorum bir şişeyi ama bu fiyatı bile pahalı bulabilirsiniz. Yine de benim gibi oje meraklısıysanız dayanamayıp alıyorsunuz işte.


Fiyatına hafifletecek bir nokta ise kalitesinin haricinde 14 ml lik bir ürün olması. Aslında ben genelde küçük şişeli ojeleri seviyorum çünkü malum çok fazla ojem var evladiyelik ojeler bende genelde bitemeden bozuluyor ama çoğu arkadaşım iki ya da üç renk sabitleyip hep onları sürüyor o durumda büyük miktarlı ojeler çok uygun olacaktır.


 
Oje ile ilgili en sevdiğim özellik parlaklığını uzun süre gayet güzel koruması. Rengi içinde ışıltılar da barındıran bordoya çalan koyu kırmızı rengi. Özellikle söylediğim gibi fiks birkaç renk oje kullanan kişilerin seçtiği renklerden biri mutlaka bir bordo tonu oluyor. Bu renk te çok güzel kibar ve parlak bir bordo tonu o nedenle özellikle bordo meraklılarına mutlaka tavsiye edeceğim bir renk.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder