13 Ocak 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #177 : HC CARE COMPLEX SAÇ BAKIM YAĞI

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size severek kullandığım bir saç ürününden HC Complex ten bahsetmek istiyorum. Hc Complex saçın yağ ve nem dengesini sağlamaya, kepek ve deride kaşıntıyı engellemeye en önemlisi de saç uzamasını hızlandırmaya yönelik vaadler içeren patentli formüle sahip bir ürün. 


Ürünün çok hoş cam bir ambalajı var. %100 doğal içerikli. Pompalı olması kullanım açısından kolaylık oluyor. Her tür saç tipine uygun ve ayrıca hem bayan hem de erkek tarafından kullanılabiliyor. Fiyatı 55-75 TL arası değişiyor ve ayrıca çeşitli kampanyalarda hediye ürünle falan da satılıyor o şekilde alırsanız gayet güzel oluyor J) 110 ML lik bir ürün baya da bereketli uzun süre kullanılabilecek bir ürün. Sitesinden de alım yapabiliyorsunuz. İşte linki: Link: https://www.hccare.com/hc-complex

Benim saç yapım çok kuru değil o nedenle kuruluk giderici etkisini maalesef bilemiyorum. Ama kepeklenmesini baya bir azalttığına birebir şahidim.  Yapısı oldukça yoğun. Ürünü elinize sıkıp parmak uçlarınızda hafifçe ovalayıp ısınızla birlikte formülü daha da aktif hale getirebilirsiniz. Parmak uçlarınızla saç diplerinize yedirip en az yarım saat bekletip durulamanız yeterli olacaktır. Daha sonra saçlarımı şampuanlayıp duruluyorum.   Ben haftada bir bazen 2 haftada bir uyguluyorum. Tek zorluğu saç diplerine eşit miktarda yedirmek. Saçım kalın telli saçlarım olduğu için bu konuda zorlanıyorum. Ayrıca mutlaka kuru saçlara uygulamalı. Temiz/kirli olması fark etmez fakat saçlarınızda şekillendirici ürün olmamalı.

 
Saç uzaması konusunda da oldukça iddialı olan ürün tamamen bitkisel yağlardan elde edilen bu ürün E, B, B1, B2, B6 ve B12 vitaminleri ile desteklenmiş. Ve gerçekten de uzama konusunda da yardımcı olduğunu düşünüyorum çünkü benim saçım çabuk uzamaz bunu kullandığım sürede gözle görünür bir uzaman oldu. Kokusu çok güzel parfümlü falan değil ama o kadar bitkisel doğal içeriği dikkate alınca ben daha bitkisel daha yoğun bir koku bekliyordum o nedenle bana o kadar kötü gelmedi.

Kullanımı için 2 saat bekletin diyor ama ben o kadar sabırlı insan değilim 1 saate anca dayanıyorum. Önce elimde ısıtıp diplere masajla uygulayıp ellerimi kalan saçlara bir güzel silip sonra yumuşak bir tarakla tüm saçlarıma iyice yayıyorum. Ayrıca ben kaşlarıma da uyguladım. Aliexspres’ten aldığım tekli rimel fırçalarıyla bir güzel sürdüm valla pek bir gür oldular. Kirpiklerime de denemek istedim fakat bir arkadaşım denemiş ve gözlerini çok yaktığını söylemişti ben de cesaret edemedim.

 
Kesinlikle saç ürünü olarak sürekli kullanmaya ve tekrar tekrar almaya karar verdiğim ürünümdür. Saç ve saç derisiyle ilgili sıkıntısı olan herkese de mutlaka bir denemesini öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder