11 Ocak 2018 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #176 : YOKO TOFU BB KREM

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size Tayland menşeili ilk kez denediğim bir üründen bahsedeceğim. Kore ürünlerinden denemiştim ama Tayland ilk kez denedim. Yoko cilt bakımı ürünleri Ülkemizde ANG Kozmetik firması vasıtasıyla satılıyor. Ürünün adı Tofu BB kremi diye geçiyor.Klasik tüp şeklinde bir ambalajı var ve içinde 20 gram ürün var. Benim için gramı biraz az geldi açıkçası fiyatı da çok uygun değil 30 TL. Ürüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.angkozmetik.com/tofu-bb-cream?search=bb

Ambalajında beni rahatsız eden uç kısmı oldu. Ürünü getirmek için baya sıkmanız gerekebiliyor ve bazen fazla ürün gelebiliyor. Diğer bir olumsuzluk ise ürünün tek renk tonuna sahip olması. Seçme şansınız yok ve çok açık tenli iseniz kesinlikle kullanamazsınız. Ben aslında baya beyaz tenliyimdir ama yaz aylarında denediğim için olsa gerek çok sıkıntı yaşamadım. BB krem olmasına rağmen bana daha çok fondöteni anımsattı çünkü yapısı daha önce kullandığım BB kremlere göre oldukça kalın ve yoğun. Yapı olarak kalın olmasına rağmen yüzümde fondöten gibi durmadı. Ben karma ciltliyim ve oldukça beğendim kapatıcılığı gayet iyi. Gözenekleri çok iyi gizliyor büyük gözenek sorunu olanlar için çok iyi bir ürün.  Nemlendirmesi gayet iyi ve yapısı da yağlı değil.

 
Kalıcılığı kapatıcılığı ve yapısını oldukça sevdiğim bir ürün oldu. Ama içeriğini bilemiyor olmamız ve miktarının az olması benim için olumsuz faktör. Gözenek sorunu olanların ise mutlaka bir denemesini önerirm çünkü bu hususta çok memnun kaldım.REEC.
 
2 yorum: