9 Ocak 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #175 : HACERİ SİMYA DEOCLİNO VUCUT BAKIM PUDRASI

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size Haceri Simya firmasından tanıtım için bana gönderilmiş olan bir üründen bahsetmek istiyorum. Yanlış anlamayın tanıtım diye özellikle belirtiyorum çünkü olumlu da söylesem insanlar yanlış anlayabiliyor. Ama sizde biliyorsunuz ki ben reklam materyali değilim sadece kendime hobi olsun diye bu yazıları hazırlıyorum. Bahsedeceğim ürün bir vücut pudrası. Özellikle benim gibi kilolu olan kişiler için çok faydalı bir ürün çünkü yaz kış ben her zaman terleme sorunu ile karşı karşıyayız maalesef.

Pudramızın 2 adet çeşidi var biri parfümlü diğeri parfümsüz. Bendeki çeşidi parfümlü olanı ama beni kokusundan çok kuruluğu ilgilendiriyor doğrusu. Ürünün  %100 doğal. Olduğu iddia ediliyor ayrıca bendeki parfümlü çeşidi alerji yapmayan parfümlü olarak üretilmiş. Pudra özellikle koltuk altı, kasık gibi özel bölgelerde, su ve yağ emme özelliği ile kuruluk sağlama vaadinde bulunuyor. Ben de denediğimde gerçekten kuruluk sağladığını hissettim. Yaş, cinsiyet ayrımı olmaksızın kullanım mümkün ve ayrıca yara ve yanıkların tedavisinde yardımcı etkisi olduğunu belirtmişler ama ben hiç bu şekilde kullanmadım.  

DeoClino nun rengi alışık olduğumuz pudralar gibi tam beyaz değil biraz daha kırık bir tonu var daha çok limon tüfü tonu diyebilirim. Ayrıca yapısı da gerçekten çok puf puf değil biraz daha tok. Nasıl anlatacağımı bilemedim ama normal pudralar dokunduğunuz anda savrulur ya bu pek öyle değil. Çok hızlı işlem gördüğünü söyleyebilirim çok çabuk kuruluk sağlıyor. Terlemeyi engellemiyor her zaman dikkat ettiğim gibi ama kurutuyor. DeoClino doğal vücut bakım pudrasını göz çevresi hariç vücudunuzun her bölgesinde kullanabiliyorsunuz.

Terleme önleme haricinde epilasyon öncesinde kuruluk sağlamak içinde kullanıyorum ve gayet güzel oluyor. Ürünü www.haceri.com sitesinden de alabiliyorsunuz fiyatı da 20 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

 

REEC.

1 yorum:

  1. pudra ben pek kullanamam ben de aşırı terleme var maalesef kurutma yapmıyor bende :(

    YanıtlaSil