7 Ocak 2018 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #174 : FLORMAR LİGHT OF FLOWERS NO : LF12

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size Flormar dan Light of Flowers serisinden bir allıktan bahsedeceğim. Allığımızın numarası ya da adı LF12 ve çok güzel bir gülkurusu ya da pembe tonunda.
 
 
İlk önce ambalajından bahsedecek olursam kesinlikle tam benlik bir ambalaj. Zaten yanlış anlamadıysam firmanın kendi tasarımı ve kesinlikle daha fazla bu tarz çalışmalar yapmalılar. Metalik mor rengine bayıldım ayrıca içerisindeki ürünün dalgalı hali de çok hoş duruyor. Ben önce deseni bozulmasın diye kullanamam dedim ama sert yapısı olduğu için kesinlikle bozulmuyor ancak bayaa bir azaltırsam dalgalar düzleşir ama ürün o kadar fazla ki bir o aşamaya ölmeden gelemem herhalde. Tam 9 gr lık bir ürün yani bana göre evladiyelik. Koleksiyon ürünüydü artık biliyorsunuz Flormar sürekli koleksiyon çıkarıyor o nedenle şuan satışta olmayabilir ben 7 TL gibi bir almıştım.

Terrecota yapıda allığımız oldukça bereketli ve pigmenti de oldukça yüksek. Elinizi hafifçe değdiğinizde bile inanılmaz renk veriyor. Rengi ilk gördüğünüzde fazla parlak gelebilir ama ciltte öyle değil gayet doğal duruyor. Cildinizde dağıtması da oldukça başarılı ve gayet kalıcı 5-6 saat rahatça kaldığını gözlemledim. Renk tonu tam benlik şeker pembe gülkurusu tonunda ve sedefli yansımalı bir yapısı var. Tozutma durumu ise minimum hatta direk yok diyebilirim.

Koleksiyon ürünü olduğundan satışta olmayabilir ama ikinci el satış yapan sitelerde çok gördüm ben mutlaka rastlarsınız ve almanızı da öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder