5 Ocak 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #173 : CECİLE LONG KİSSES LİP GLOSS NO : 25

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Cecile markasından Long Kisses serisinden 25 numaralı lip gloss dan bahsetmek istiyorum. Mat ve likit rujlar bu aralar çok popüler her gün yeni bir markada yeni bir renk çıkıyor. Cecile markasının da bu şekilde rujları var ve ben daha önce başka renklerini de yazmıştım hatırlarsanız. Bu seferki rengimiz daha koyu tonda olan 25 numarası. Tam olarak koyu bordro rengi diye tanımlayabileceğim mevsime de gayet uygun bir renk.Maalesef Cecile ürünlerini her yerde o kadar kolay bulamıyorsunuz ben Carrefourlardan ojelerini alıyorum Eve Shoplardan da buldukça rujlarını denemeye çalışıyorum ama onun dışında her zaman gittiğimiz kozmetik mağazalarında pek bulmak mümkün olmuyor.  Lip glossların fiyatları ise değişik zamanlarda ve değişik internet sitelerinde farklı farklı oluyor ama genelde 20-30 TL arası gördüm. Boyutunun küçüklüğünü dikkate alarak fiyatını biraz pahalı bulduğumu söylemeliyim.

 
Ambalajları çok hoş hem de minicik çantaya atmaya gayet uygun. Benim gibi fazlaca ruju olan kişiler için küçük boyutlu ürünler çok daha cazip oluyor. Güzel ufak bir aplikatörü var sürüşte baya bir kolaylık sağlıyor. Sadece üzerindeki yazılar hemen siliniyor ona bir çözüm bulmak lazım bence. Serinin renk çeşitliliği oldukça fazla istediğiniz tonu mutlaka bulursunuz diye tahmin ediyorum.
 
 
Ürün dudakta oldukça az kurutma yapıyor ben iyice nemlenmiş dudağa uyguluyorum ya da kullanmadan hemen önce dudak kremi sürüp uyguluyorum pek sorun olmuyor. Kalıcılıkları hiç fena değil 3-4 saat çok rahat duruyor. Fakat bu oldukça koyu renkli olduğu için sürüme biraz dikkat etmek ve dudak kalemi ile uygulamak en iyi sonucu veriyor diye düşünüyorum. Çünkü dudakta dağılmada biraz sıkıntı yaratıyor sadece tek kat ve kendi aplikatörü ile kullandığınızda. Güzel çerçeveleyip fırça ile dağıttığınızda harika oluyor. Hemen matlaşıyor çok fazla beklemeniz gerekmiyor. Matlaştıktan sonra yapışkan bir durum yaşamadım.

 

REEC.

2 yorum: