3 Ocak 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #172 : LADY SPEED STİCK FRUİTY SPLASH

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine indirimde alıp denemeye başladığım bir üründen Lady Speed Stick Fruity Splash dan bahsetmek istiyorum. Ben yıllar önce bu ürünün jel değil sabun halinde olanını denemiştim anlaşılan o kadar memnun kalmamışım ki şuan devam etmiyorum. Jel formunda olanının iki çeşidi var bildiğim kadarıyla birisi çiçekli birisi meyveli kokulu olan bendeki meyveli olanı. Özellikle bunu seçmedim standta bir tek bu vardı ondan aldım.

Önce ambalajından bahsedecek olursam, kapağını açtığınızda delikli bir yüzeyle karşılaşıyorsunuz. Ambalajının altındaki kısmı çevirdikçe o deliklerden yukarıya doğru jel çıkıyor. Kullanımı oldukça kolay ve pratik geldi bana. Kapak kısmından herhangi bir sızma falan olmuyor. Fiyatı farklı mağazalarda değişebiliyor ama 5-9 TL arası genelde. İçeriğinde 45 gr ürün bulunan mor renkli ambalaj tasarımıyla benim sevdiğim bir ürün.

Oldukça bereketli bir ürün ama fazla kullanmamaya dikkat edin çünkü çok kolay kurumuyor. Fazla kullandığınızda vıcık vıcık kalabilirsiniz o nedenle az sürün zaten az miktarı işe yarıyor. Her zaman söylediğim gibi telemeyi önleyen değil ter kokusunu önleyen bir ürün.    

Ben genel olarak kokusundan ve kullanımından yani etkisinden memnun kaldım ama çabuk kurumuyor olması pek hoşuma gitmiyor hızlı hareket etmeniz gerektiğinde kurumasını beklemek gerekiyor. Eğer kurumasını beklerseniz elbiselerinize bulaşma yapmaz ama acele ederseniz maalesef leke yapıyor aman dikkat.

 

REEC.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder