31 Aralık 2017 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #170 : L'OREAL STUDİO SECRETS PROFESSİONAL MAKYAJ BAZI

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size L'oreal Studio Secrets Professional Makyaj Bazından bahsetmek istiyorum. Arkadaşlarımın çok methettiği bu ürünü en sonunda bende alıp denedim. Ürünü değişik yerlerde değişik fiyatlara gördüm 20-40 TL arası bulmak mümkün oluyor zaman zaman. Minik cam bir kavanozda satılan ürün 15 ml lik ve 24 aylık bir kullanım ömrü var. Cildinizi makyaja hazırlamak ve fondoteninize uygun bir zemin hazırlamak gibi bir vaadi var bence de bu vaadi yerine getiriyor.
 
 
Bazın köpük bir yapısı var. Yüze tampon hareketlerle yedirmek gerekiyor en iyi sonucu almak için. Bu şekilde uygulandığında gözenek görünümünde gözle görülür bir etkisi oluyor. Kadifemsi bir bitişi var. Fondötenden önce çok güzel bir zemin hazırlıyor, fondöten cilde daha güzel yayılıyor. Ürünün herhangi bir kapatıcılığı yok. Vaadi sadece fondötenden önce cildi yumuşatmak ve hazırlamak ki bunu da yerine getiriyor. Ürünün yapısından dolayı cilde yedirmem lazım diye düşünüp bastırınca ürün cildinizde toplanıp sanki soyuluyormuş gibi olabilir. Zaten bazlar nemlendirici değildir. Bu nedenle cildinize yedirmenize gerek yok. Az bir miktar alıp hafifçe uygulayın yeter.

Hafif pembemsi bir rengi var gibi görünüyor fakat aslında cilde sürüldüğünde renksiz duruyor.
Far bazı olarak ta kullanılabiliyor ve göz kapağınıza sürdüğünüzde daha fazla memnun kalabilirsiniz. Kokusuz, yüzü terletmiyor tamamen pürüzsüz mat bir bitiriş sağlıyor 
Cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmadı. Fakat çok bereketli bir ürün değil. Fiyatı çok pahalı olmadığı ve indirimde daha da uyguna alabildiğim için bu hususu o kadar dert etmiyorum diyebilirim.
 
REEC.

1 yorum:

  1. En sevdiklerimden biri. Unutmuştum hatırladığım iyi oldu :P En kısa zamanda yeniden alayım.

    YanıtlaSil