29 Kasım 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #169 : PUREDERM SOYUCU GÖZENEK TEMİZLEYİCİ PED

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size ilk olarak sevgili Zeynep’ten yani Deneyen Bayan dan duyduğum bir üründen Purederm markasının gözenek temizleyici pedlerinden bahsetmek istiyorum Zeynep’in tavsiyesinden sonra Gratis mağazalarında görür görmez 2-3 tane satın alıp denedim. Bildiğim kadarıyla kore markası bir ürün ve 2 TL gibi bir fiyata almıştım ama indirimlerde 90 kuruşa bile alan arkadaşlar olmuş.
 
 
Ürün tek tek paketlenmiş şekilde ve tek kullanımlık bir ürün. Böyle olunca da ekstre hijyenik olduğunu düşünüyorum. Tek tek paketli olması çantaya atmak yanınızda taşımak için çok iyi oluyor. Özellikle makyaj çantanızda küçük boy bile olsa mendil taşımak yer kaplıyor derseniz bunlar tam size göre incecik çünkü.
 
Pedin iki yüzü var bir tarafında parmaklarınızı geçirmeniz için kısım bulunuyor. Parmaklarınızı geçirip te pedin tırtıklı mikrofiber ön tarafını yüzünüze uyguluyorsunuz. Bu tarafı gözenekleri tıkayan kirleri, yağları ve makyaj kalıntılarını arındırıyor. Diğer taraf yani parmaklarımızı geçirdiğimiz taraf ise ikinci aşama yani kalıntıları uzaklaştırıp ve cildi nemlendiriyor. Özellikle ürünü uygulayıp, ertesi gün makyaj yaptığımda makyajın cildime daha iyi oturduğunu gördüm. Ben duştan sonra uygulamayı tercih ettim. Çünkü cilt buhar ile iyice yumuşuyor ve bu tarz ürünler o zaman çok daha etkili oluyor. Cildi güzel temizlediğini düşünüyorum ama öyle söylendiği gibi bir soyma gözlemlemedim cildimde.
 
 
Ürün paraben içermiyormuş ayrıca da hayvanlar üzerinde test edilmemiş bir ürün. Tüm cilt tiplerince kullanılabilir diyor benim cildim hassas değildir herhangi bir sıkıntı da yaşamadım. İçeriğinde aloe, kolajen, cadı fındığı ve hyaluronik asit var.

Açıkçası ben performansını sevdim çantaya atmak için tek tek paketli olması da güzel ama tek beğenmediğim şey kokusu oldu bana pek hoş gelmedi o nedenle kullanırken biraz zorlandım açıkçası.

 

REEC.

3 yorum: