27 Kasım 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #168 : NEUTROGENA HYDRO BOOST MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Neutrogena markasından Hydro Boost Makyaj Temizleme Mendilinden bahsetmek istiyorum. Maviş maviş ambalajıyla çok sevdiğim bir ürün oldu ilk bakışta. İçerisinde 25 adet mendil var ve hassas ciltler içinde uygun olduğu belirtilmiş. Bana firma hediye göndermişti ama hemen hemen bütün marketlerde 10-15 TL arası bir fiyata satışta.

 


Mendilin boyu daha önce kullandığım çeşitlere göre biraz daha büyükçe o nedenle tüm makyajda bir tane ile işimi bitirebiliyorum genelde. Böylece biraz daha bereketli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Suya dayanıklı maskarada bile denedim gayet başarılı sonuç verdi. En çok kokusunu sevdim diyebilirim genelde makyaj temizleme mendilleri daha alkollğ daha yapay bir kokuya sahip oluyor. Ama bunda öyle olmadı çok hoş meyvemsi bir kokusu var benim çok hoşuma gitti. Yapısı oldukça hafif kullandıktan sonra cildimde yağlı bir his kesinlikle bırakmadı.

 

Mendillerin içeriğinde aynı zamanda temizleme losyonu da olduğundan cildi temizlerken nemlendirme de sağlıyor. Günlük kullanım içinde gayet rahat cildi zorlamadığı için her gün kullanılabilir bence. Oldukça ferah bir his bırakıyor kullandığınızda böyle olmasını da ben baya sevdim sanki daha temiz oluyormuş gibi geliyor bana. Özellikle seyahatlerimde mutlaka yanıma aldığım bir ürün oldu size de tavsiye ederim.

 

 

 

REEC.

2 yorum:

  1. seyahat için oldukça iyi diyebiliriz o zaman

    YanıtlaSil
  2. Bende en sık seyahatlerde yanıma alıyorum çok pratik oluyor

    YanıtlaSil