23 Kasım 2017 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #166 : HM KALEM FAR NO : BLUE PLANET


Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size geçen indirimlerden HM den 5 TL gibi çok uygun bir fiyata aldığım kalem farlardan birinden bahsetmek istiyorum. Tombul kalemciğin rengini görür görmez vuruldum ama almakta biraz tereddüt ettim çünkü oldukça iddialı kuvvetli bir tonu vardı. Kalem farın adı Blue Planet olarak verilmiş.

 
Ben kalem farlara özel merakı olan birisi değilim ama bu aralar farklı markalardan birkaç tane aldım oldukça da memnunum. Bunlardan biriside işte bu var. Harika bir rengi var çok güzel sürülüyor. Dağıtma konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Dış kısmı siyah olan kalemin üzerindeki yazılar meal hazırlanmış. Kalemin dip kısmı nda içeriğindeki renge uygun boyanmış bir gölümü var. Böyle olmasını sevdim kalemlikte saklıyorum ben bu farları içlerinden seçmesi böyle olunca kolay oluyor.
 
 

Metalik yapıda oldukça parlak ve çarpıcı bir rengi var. Saks mavi ama çok çok çarpıcı bir tonda özellikle gece makyajında kullandığımda sormayan kalmadı. Hiç zahmete gerek yok tek başına bile dikkat çekiyor Tek etkisi çok fazla kalıcı olmaması ama ben yine de kendisinden memnunum.

 

REEC.

1 yorum: