21 Kasım 2017 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #165 : ARSEMİA RAHATLATICI JEL


Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size kısa bir süre önce denediğim bir rahatlatıcı jel kremden bahsetmek istiyorum. Lilakutu dan bir süre önce gelen ürünlerden biriydi ve üzerindeki bilgileri okuyunca ihtiyacım olunca denerim diye kenara ayırmıştım. Ürün jel formunda krem bir ürün özellikle kas ağrılarına burkulmalara stresten oluşan hassasiyetlere iyi geleceği vaat ediyor. Benimde zaman zaman bu tarz şikâyetlerim olduğu için denemek ve yararlanmak isterim.
 
Ürün internet sitelerinde 65 TL gibi bir fiyata satılıyor ve özellikle doğal içeriğine dikkat çekiliyor. Kollarımdaki hassasiyet nedeniyle banyo sonrası ovarak iki koluma sürdüm masaj yaptım. Öncelikle güzel bir serinlik sonrasındaysa rahatlatma hissi oldu kollarımda ve bu his oldukça iyiydi doğrusu. Ardından yattım uyudum. Ama bir saat kadar sonra kollarımdaki yanma ile uyandığımı söylemeliyim. İki kolumda bildiğiniz yanıyordu. Üstümü çıkarmadan herhalde kıpkırmızı oldu kollarım diye düşünürken görünürde herhangi bir sorun olmadığını gördüm.

Ambalajının üzerinde herhangi bir yan etki yazısı görmeyince hemen internetten araştırdım. Bulduğum az sayıda kaynakta içeriğindeki acı biber nedeniyle aşırı terleme olması durumunda yanma oluşabileceğine dair bir ibare buldum. Ardından kollarımı sabunla bir güzel yıkadım ama maalesef yanma hissi geçmedi tekrar yıkadım biraz azalma oldu fakat tam geçmeyince çok doğal içerikli bir makyaj temizleme suyu ile sildim ondan sonra iyice azaldı ve o arada bende uykuya dalmışım.

Bazen blogger olmak değişik ürünler denemek çok iyi olmayan sonuçlar doğurabiliyor. Her zaman başkalarına tavsiye ettiğim şeyleri kendim yapmadan ürün denediğime inanamıyorum. Ama mutlaka ürünün size nasıl geldiğine fiyatına markasına aldanarak deneme yapmaksızın direk kullanmayın. Mutlaka önce kontrollü alanlarda deneyin.

 
Belki bana alerji yaptı belki olması gereken buydu ama bana çok fazla geldi bilemiyorum. Ama ben bu ürünü kesinlikle tekrar kullanamam. Aranızda kullanan varsa benzer bir şey yaşadı mı bilgi verirse sevinirim.

 

REEC.

 

1 yorum:

  1. Kötü olmus canim.activit de bana oyle oldu yandi yuzum ama guzellik uzmani beni arayarak normal dedi acik tenli oldugum icin guvenle kullanabilirsiniz tamamen dogal hucre yenilemesi oldugu icin yakar dedi korkuyorum kullanmaya acikcasi.

    YanıtlaSil