17 Kasım 2017 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #164 : MANHATTAN X-TREME LAST AND SHİNE RUJ NO : 56U


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size koleksiyonumdan Manhattan markasına ait ilk aldığım rujdan bahsetmek istiyorum. Bu marka ülkemizde çok yaygın değil ama ben bazen denk geliyorum ve değişik markalar denemek için özellikle almaya çalışıyorum. Bendeki ruj x-treme last and shine serisinden bir ruj ve numarası da 56U.


Uzun silindir şeklinde oldukça sade ve kibar bir ambalaj tasarımı var. Siyah parlak düz ambalajın üzerinde metalik gri renkte marka adı yazılı hepsi bu bir de dip kısmında seri ve numarası yapıştırılmış oldukça sade.
 

Yapısı oldukça yumuşak ve kolay dağılıyor. İsminde belirttiği gibi ekstrem şekilde uzun süre kalmıyor ama kalıcılığı ortadan yukarıda diyebilirim. Rengi içerisinde morluk eflatunluk da içeren gülkurusu tonunda. İçerisinde minik ışıltılar var dudakta çok hoş bir pırıltı yaratıyor. Gece makyajı için çok hoş ama günlük de kullanılmayacak gibi aşırı pırıltılı değil.

 
Daha koyu bir ton elde etmek istediğimde iki katta sürüyorum özellikle gece makyajında daha etkili duruyor ama tek katta da dudakta örtücü bir sonuç veriyor. Renginden de oldukça memnun olduğum bu seriden başka renkleri de denemeyi düşünüyorum.

 

REEC.

1 yorum: