15 Kasım 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #163 : CRYSTAL DEODORANT ROLL-ON CHAMOMİLE&GREEN TEA


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size hoş bir kokusu olan oldukça da sağlıklı bir roll-on deodoranttan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim koku hem vejetaryen hem de veganlara uygun bir ürün gibi görünüyor. Hem içeriği hem de hayvanlara karşı tutumu ile bunlara özen gösteren okuyucularım için gayet iyi bir alternatif bence. Marka Peta onaylı bir marka ambalajında da zıplayan tavşan ibaresi var. Aynı zamanda anti alerjik olan deodorant paraben ve alkol de içermiyor.
 
 
Plastik ambalajda roll-on şeklinde olan ürünün benim bildiğim kadarıyla 4 çeşidi var. Benim kullanıp bitirdiğim. Papatya ve yeşil çaylı olan çeşidi. Ürünün çeşitlerine göre üzerindeki etiket ve kapak rengi değişiklik gösteriyor. Mesela benimki turuncu renkte olanı. Oldukça hafif ama etkili bir kokusu var. Benimde her zaman tavsiye ettiğim gibi terlemeyi değil ter kokusunu önlemeyi vaad ediyor. Ayrıca web sitelerinde ürünlerinin; bebek, çocuk ve hamilelerin de güvenle kullanabilecekleri kadar doğal olduğundan söz edilmiş olduğunu görüyoruz.

Ben bu deodorantı Gratis’ten satın aldım ve 66 ml olan ürünün fiyatı ortalama 10TL gibi oluyor. Yapısı oldukça sıvı ve oldukça kolay bir kullanımı var. Çok kalıcı değil maalesef bütün gün etkili dersem pek doğru olmaz. Ama kıyafetlerimde herhangi bir leke falan bırakmıyor.


Diğer çeşitleri daha feminen olmasına rağmen bu daha ortak bir koku gibi geliyor bana o nedenle hem bayanlar hem baylar kullanabilir aslında hele ki indirimde yakalarsanız çok daha iyi olur.

 

REEC.

1 yorum:

  1. Doğal olması büyük bir artı ama kalıcı olmaması da bir o kadar eksi gibi ...

    YanıtlaSil