9 Kasım 2017 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #160 : LAPİTAK TOPUK ÇATLAK KREDMİ


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size bir tüp deneyip bitirdiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Lapitak markasına ait özellikle topuk çatlaklarına yönelik olarak hazırlanmış bir krem.
 
Bahsettiğim kremi özellikle bende kışın oluşan topuk sorunlarımı düşünerek kullanmaya başladım. Yazın bu tarz sıkıntılar yaşamıyor olsam da kışın topuklarımda sertleşme ve sonucunda da çatlama ve yaralanma durumları ortaya çıkıyor. Her ne kadar kremliyor olsam da sanırım ellerim kadar sürekli ve sıklıkla nemlendirmediğim için maalesef bu çatlaklar hep oluşuyor. Genelde kış yaz maalesef çıplak ayakla gezme huyumdan dolayı sanırım bu çatlaklara birazda ben neden oluyorum.

Krem tüp formda bir ambalajda ve oldukça pratik isterseniz yanınızda da taşımaya uygun boyutta. Saydam ve yoğun bir yapısı var kokusu da oldukça hafif. Sürmesi kolay çabuk yayılıyor. Kokuyu öyle sürekli hissetmiyorsunuz ayaklarınızda.

Ben ilk kullanırken çok da fazla bir beklentim yoktu aslında. Fakat tüm kutuyu bitirdiğimde iyileştirici etkisini gördüm ve topuklarımın çok sertleştiği dönemlerde ayaklarımı daha yumuşattığını gözlemledim.

 
İçerik olarak çok güzel değil içeriğe dikkat eden arkadaşlar için belirtmeliyim ki paraben ve alkol içeriyor. Eğer içerik konusunda çok özen göstermiyorsanız kullanmanızı önereceğim bir ürün.

 

REEC.

1 yorum:

  1. içeriği dışında gerçekten çok başarılı bir ürün, ailecek seviyoruz =)

    YanıtlaSil