7 Kasım 2017 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #159 : NEWWELL FAR NO : 04

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Newwell markasına ait tekli bir fardan bahsetmek istiyorum. Bu markayı bulunduğum şehirde genelde ufak kozmetik mağazalarında ya da japon pazarı diye tabir ettiğimiz dükkânlarda görebiliyoruz. Bazı arkadaşların genelde ucuz ürün diye tabir ettiklerini ve kullanmaktan imtina ettiklerini biliyorum ama açıkçası renkli kozmetik ürünlerinden ben baya bir ürün kullandım ve hoşuma giden renklerde almaya da devam ediyorum.
 
Bugün size bahsedeceğim ise minik tekli farlarından 04 numaralı olanı. Aslında ben tekli fardan ziyade palet tercih eden biriyim. Ama değişik renkler bende bulunmayan tonlar gördüğümde nadir de olsa alıyorum. Yuvarlak formda amlabajla tasarlanmış olan farın esas ürün kısmı hafif bombeli duruyor. Ambalajı çok kaliteli değil ama çabuk kırılıp dökülmedi o nedenle bence gayet iyi.
 
Rengine gelirsek çok güzel bir koyu gri tonunda ama içerisinde minik minik gümüş simler var. Aslında farı almama neden olan ve esas hoşluğu veren kısımda bu simler oldu çünkü sim yoğunluğunu çok güzel ayarlamışlar. Farı hem gece makyajında hem gündüz makyajında kullanabilirsiniz çünkü ne çok sim sim duruyor ne de çok parça parça simli değil.
 
Hem fırçayla hem parmağımla uyguladım. Parmağımla uyguladığımda da çok fazla taşlaşma yapmadı. Tozutma durumu oldukça az hatta pahalı markalarla kıyaslayınca siz onu yok sayın bence. Pigmenti çok iyi hemen renk veriyor ve çok da kolay dağılıyor. Sürerken ve çıkarırken bir sorunla karşılaşmadım. Ama kalıcılığı çok yüksek değil ama bazla kullanırsanız biraz daha artıyor.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder