5 Kasım 2017 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #158 : HIMALAYA HERBALS BEYAZLATMA ETKİLİ YÜZ TEMİZLEME JELİ


Merhaba arkadaşlar;

Bugün size geçen bayram indiriminde Gratis mağazasından aldığım ve o zamandan beri kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Himalaya Herbals markasının Beyazlatma etkili yüz temizleme jeli. Bu markadan farklı ürünlerle ilgili blogger arkadaşlardan çok övgüler duymuştum indirimde denk gelince alıp denemek istedim.

Cildimde ne bir reaksiyona ne de yağlanmaya sebep olmadı. Oldukça temiz bir his de verdi. Beyaz tenli olmama rağmen yüzümü bu ürünle yıkadığımda rengim daha da açılmış oluyor. Ayrıca makyajlı cilde uyguladığımda kalıntı bırakmadan tüm makyajımı da temizlediğini söyleyebilirim. Herhangi bir gerginlik kuruluk yaşamadım.


Himalaya Herbals Hindistan menşeili bir kozmetik markası ve tamamen doğal bir içeriğe sahip olmak gibi bir amaçları var. İçindekiler bölümünde 5-6 madde olması insana güven vermeye yetiyor. Çok hafif ve taze bir kokusu var. Kıvamı diğer temizleme ürünlerine göre biraz daha kıvamlı.

Fiyatı normalde 10-15 TL arası oluyor sanırım indirimde aldığınızda daha da ucuza geliyor ben bir kez denemenizi öneririm bence güzel bir üründü.

 

REEC.

2 yorum:

  1. bunların kokusunu kötü bulan bu bir ben miyim acaba :)

    YanıtlaSil
  2. bu ürünü daha evvel görmüştüm ama kullanmadım fiyatı uygunmuş...

    YanıtlaSil