1 Kasım 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #156 : HM EYELİNER NO : POOLSİDE

Merhaba arkadaşlar;


Her gün bir giyim markası daha kozmetik bölümü açmaya başladı. Bu konuda öncelerden olan bir tanesi de H%M markası. Ben uzun süredir bu mağazadan kozmetik ürünleri alıyorum. Özellikle indirimlerini yakalarsanız 1-2-5 TL gibi fiyatlara sezonda 15-20 TL arası olan ürünleri alabiliyorsunuz. Bugün bahsedeceğim renkli eyeliner de normalde 14,90 TL gibi bir fiyata satılıyormuş ama ben indirimde denk gelip 5 TL ye almıştım.

Bahsedeceğim eyeliner in kalem formunda ve keçe uçlu gayet pratik bir ürün. Başka renkleri de var bulduğum her tonu aldım sanırım ara ara inceleme yazılarını hazırlamayı planlıyorum. Bu ürün Aqua Likit serisinden bir eyeliner. Oldukça simli ve parlak bir yapısı var. Seri suya dayanıklı olarak tasarlanmış ve bence de gayet dayanıklı hatta kalıcılığını çok beğendim. Gözlük kullandığım ve gözlerim sıkıntılı olduğu için gün içinde sürekli ovuşturma sorunum var ama bu duruma bile dayandı.

Yapısı oldukça akışkan sürmekte hiç zorlanmadım. Eyeliner çekmede zorlananlar için bile kolay bir ürün olduğunu düşünüyorum. Rengine bayıldım hem yeşil hem mavi tonlarında ışıkta farklı parlaklıklar elde edebileceğiniz çok hoş bir renk. Fırçası oldukça ince göz pınarına kadar güzelce ulaşabiliyorsunuz.

 

REEC.

1 yorum: