30 Ekim 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #155 : ESSENCE FAR NO :09 O PİSTACHİO MİO

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size Essence markasından I Love Nude serisinden 09 numaralı O Pistachio Mio adlı tekli fardan bahsetmek istiyorum. Essence markasını Rossman ve T shop mağazaları ile Migros marketlerden alabiliyorsunuz. Gerçi ben henüz hiç Migros ta denk gelmedim.  Ama alan arkadaşlar oralardaki standların daha dolu olduğunu söylüyorlar.

Tekli farın rengi oldukça ilginç benim elimde olan renklerden baya değişik bir ton. Taş rengi diye tabir edilen tonlarda biraz da kül rengi diye tanımlayabileceğim güzel bir renk. Ambalajı kırmış olduğumdan da anlayacağınız üzere pek sağlam değil. Ama Essence oldukça uygun fiyatlı bir marka o nedenle ambalajlarından çok bir beklentim olmuyor. Ama daha öncekilerde böyle kırılma falan olmamıştı çok sık olduğunu söyleyemem o nedenle.

Yapısı oldukça yumuşak kadife gibi neredeyse. Çok güzel renk veriyor bazla çok daha patlıyor renk ama bazsız kullandığımda da oldukça pigmentli. Hem fırçayla hem de parmağımla uyguladım. Her iki uygulamadanda gayet memnun kaldım. Tozutma yapıyor ama çok abartılacak bir durum değil bence bu çok pahalı markalarda çok daha fazla tozutan farlarım var açıkçası.

Elimde bu seriden tek renk vardı ama oldukça memnun kaldım mutlaka başka renklerini de alıp denemeyi planlıyorum. Renk önerisi yaparsanız çok sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder