28 Ekim 2017 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #154 : FLORMAR KAŞ LİNER NO : 3

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size Flormar markasından bir kaş linerından bahsedeceğim. Toz ürünlerle kaş dolduramayan kalemle de çizmeyi beceremeyen ben ara ara kaş renklendirmek istediğimde kullanmak için bir ürün ararken standda bu ürüne rastladım. 6 adat renk çeşidi vardı ve denediklerim içerisinde bana en uygun olur diye düşündüğüm 3 numaralı rengini aldım. Saçlarım kızılboyalı olduğu için daha çok tatlı çikolata renginde bir kahve tonu tercih ettim.

Kendisi ispirtolu kalem gibi bir şey. Her birinin dış ambalaj rengi ürünlerin kendi rengiyle aynı olacak şekilde tasarlanmış. Kapakları oldukça sıkı çantada açılacak bulaşacak bir durumu yok. Uç kısımları oldukça ince çok minik ayrıntıları bile çizmeniz mümkün. Kapağını açık bırakmamanızı öneririm çünkü çabuk kuruyor.

Açıkçası ben kaş için kullanamadım rengi her ne kadar uysa da ton olarak kaşımda uyguladığımda çok yapay ve çiğ durdu ya da alışık olmadığımdan bana öyle geldi. Bende bu ürünü eyeliner olarak denemeye kadar verdim iyi ki de vermişim. Çok harika durdu kullanımı çok ama çok kolay. Keçeli kalem gibi tutması sürmesi çok pratik. En iç kısma gözpınarına bile giriyor ve incecik bir hat çizmenize izin veriyor. Ben eyeliner çekmede usta değilim ama çok afilli falan olmasa da güzelce çekebildim bu ürünle.

Ayrıca kahverengi eyeliner çok fazla yok ve olanlarında renk tonları pek güzel değil genelde çok koyu neredeyse siyah gibi oluyor. Bu durumda da siyah mı çektin kahverengi mi anlaşılmıyor. Bu ton tam olarak kahverengi olduğu belli olan ve düzgün bir eyeliner çekmeniz için ideal. Ben alalı baya oldu tam hatırlamıyorum ama 6-7 TL gibi bir fiyatı vardı. Bende fiyat olarak da gayet uygun çünkü bazen eyeliner fiyatları 15 TL lere kadar çıkıyor.

Eğer kaş için uygulamayı başarırsanız da ince ince çizgiler çekmenize izin verdiği için aslında gayet hoş bir duruş elde edebilirsiniz. Renk vermesi gayet güzel tam iddia ettiği rengi veriyor hem kaşta hem de göz kapağında. Oldukça kalıcı güzel ve hıazlı sabitlendi. Mümkün olduğunda ovuşturmamaya çalıştım ama yine de bozulmadı.  

 

REEC.

1 yorum:

  1. eyeliner olarak da güzel fikir cidden, ben de saçlarım kızılken bunun kızıl tonunu kullanıyordum, cidden ispirtolu keçeli kalem gibi ama iyi iş çıkarıyordu memnundum =)

    YanıtlaSil