20 Ekim 2017 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #152 : CATRİCE RUJ NO : 070 PLUM & BASE

Merhaba arkadaşlar;
 
 
Bir önceki yazımda size Catrice markasının Ultimate Colour serisinden bir rujdan bahsetmiştim. Bugün de size Ultimate Stay serisinden bir rujdan bahsetmek istiyorum. Serilerin isimlerinden de anlaşılacağı üzere diğer seri yoğun bir renk vaat ederken bu seri yoğun bir kalıcılık vaat ediyor. Ama aralarındaki tek fark bu değil ambalaj tasarımları da çok farklı. Bu rujumuz uzun ince silindirik bir ambalaja sahip. Kutusu tamamen mat siyah renkte sadece üzerinde marka adı parlak bir yazıyla kemer şeklinde ambalaja işlenmiş. Oldukça güzel ve elit bir duruşu var tasarımın. İçerisindeki rujda verev kesimli olan şekilde hazırlanmış.

Rujun yapısı oldukça güzel; hem renk olarak oldukça yoğun hem de saten mat bitişi nedeniyle oldukça güzel kullanımlı. Oldukça yüksek pigmentli bir ruj. Tek katta da opaklık sağladı. Gerçi benim dudak rengimin tonlarında elimdeki renk belki dudak tonu farklı birinde ikinci katı isteyebilir tam opaklık için.

Benim elimdeki renk 070 numaralı “Plum&Base” rengi. Plum yanı erik adından da anlaşılacağı üzere mor tonlarında bir ruj. Ama içerisinde bir miktar bordo alt tonu da var gibi geldi bana. Sürümü gayet güzel kalıcılığı da ortadan yukarıda. Tüm gün kalmıyor söylendiği gibi ama oldukça uzun süre idare etiğini söyleyebilirim. Mat bitişli ama saten altyapısı sayesinde dudakta kurutma da yapmadı.

Hem ambalaj tasarımını hem de renklerini çok sevdim mutlaka birkaç rengini daha almayı düşünüyorum. Bu seriden bana önerebileceğiniz renk varsa lütfen mesaj olarak bırakın olur mu?
 
REEC. 

1 yorum: