18 Ekim 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #151 : CATRİCE RUJ NO : 010 BE NATURAL

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size uzun süredir öncelikle Almanya’dan sonra da burada Rossman marketlerinden alıp kullandığım bir markaya ait bir rujdan bahsedeceğim. CatricE markası benim alman menşeili markalar arasında Essence den sonra en sevdiğim sanırım.  Hem oldukça uygun fiyatlı hem de gerçekten kaliteli ürünleri var. Bulunduğum şehirde maalesef alma imkânım yok ama İstanbul’a her gidişimde mutlaka hem sürekli kullandığım ürünleri depoluyorum hem de yeni çıkan ürünlerinden mutlaka alıyorum.

Bugün size bahsedeceğim ruj benim Almanya’dan aldıklarımdan birisi. Markanın “Ultımate Colour “ serisine ait 010 numaralı “ Be Natural “ rengi. Gerçekten de adında olduğu gibi çok doğal bir ton. Renk olarak somon rengine daha yakın içinde çok hafif turunculuk barındıran bir renk.

Ambalaj olarak çok göz alıcı bir tasarımı yok. Çok klasik silindir şeklinde siyah bir ambalaj tasarımı var. Rujun kesimi de standart ruj şeklinde sadece üzerinde markanın adı işlenmiş. Ben rujların üzerinde markanın adının ya da ambleminin işlenmiş olmasını çok seviyorum. Rujlara daha kaliteli bir hava verdiğini düşünüyorum.

Yapısı oldukça yumuşak ve son derece kolay sürülen bir ruj. Dudakta resmen kayıyor ve kesinlikle kurutma yapmıyor. Çok fazla kalıcı olduğunu söyleyemem orta kalıcılıkta. Silinirken de aşırı bulaşma vs de yapmadı. Renk olarak bana çok açık kaldı. Benim dudaklarım normalde de gülkurusu tonunda olduğundan opak bir görüntü elde edemedim o nedenle bu rengini maalesef kullanamadım. Ama seriyi beğendim mutlaka başka renklerini alıp deniycem.
 
REEC.

2 yorum:

  1. rengini beğenmemen kötü olmuş canım ben de geçenlerde HM den bir ruj almıştım rengi tuhaf oldu bana boşa para verdim yani :(

    YanıtlaSil