14 Ekim 2017 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #150 : ELİZABETH ARDEN RUJ NO : PİNK PUNCH

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün sizlere bahsedeceğim ruj Elizabeth Arden markasından bir ruj. Koleksiyonumda bu rujdan sadece bir tane var çünkü fiyat olarak bana biraz pahalı geldiğinden çok tercih etmedim şimdiye kadar. Genelde fiyatları 110-120 TL civarlarında oluyor ve her ne kadar ruj meraklısı olsam da genelde bu fiyata pek kıyamıyorum.

Bendeki rengi Pink Punch yani pembe yumruk ( ya da fiske) ve evet kendisi şeker pembe tonlarında bir ruj. Ambalaj tasarımını çok beğendim. Tamamen kırmızı klasik ruj ambalajı formunda ve kapak kısmında beyaz renkte çizgilerle dizayn edilmiş çok hoş bir çizim var.

Rengi ilk baktığınızda hafif mora eflatuna dönük gibi görünse de sürdüğünüzde tam bir şeker pembe olduğunu görüyorsunuz. Mat yapıda değil ama parlak bitişlide sayılmaz. Yumuşak bir sürümü var çok kolay sürülüyor. Dudağımda kuruluk yapmadı ama biraz çizgilere doluyor. Rengini ilk katta hafif veriyor ama ikinci katta tam opaklık sağlayabiliyorsunuz.

Renk ve yapı olarak çok sevdiğim bir ruj eğer fiyat olarak pahalı gelmiyorsa mutlaka bir denemenizi öneririm. Ama açıkçası ben güzel indirimlerde ya da avantajlı kampanyalarda yakalamadığım sürece pek almayı tercih etmiyorum.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder