4 Ekim 2017 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #65 : MAYBELLİNE COLOR SHOW NO : 465 BRİCK SHİMMER

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size Maybelline markasının Color Show serisinden bir ojeden bahsetmek istiyorum. Color Show ojelerine göz gezdirirken aslında beğendiğim pek çok renk olmuştu. Bu oje serisi şeker gibi pek çok renkten oluşuyor. İlk etapta en çok beğendiğim 465 numaralı Brick Shimmer rengi oldu.

Bakır rengi ışıltılı şahane bir renk. Rose goldumsu bronz bir rengi var. Rengi tam anlatamıyorum ama özellikle bronz tende çok güzel duruyor. Her renkle her şeyle uyum sağlıyor. Ben her mevsim kullanılabileceğini düşünüyorum ama yazın baya severek kullandığımı ayrıca belirteyim.

Yapısı oldukça güzel çabuk kuruyan bir formülü var. Son derece pigmentli ilk katta opak bir görüntü sağlıyor. Ama ben alışkanlık 2 kat sürüyorum rengi daha koyu dursun diye. Kolay bir sürümü var. Kalıcılığı gayet güzel 2 gün bozulmadan kalıyor. Gerçi ben her gün değiştiğim için daha uzun tutmadım ama daha uzun da dayanır diye düşünüyorum.

Fiyatı 5 TL. Ben rengine bayılıyorum ve başka uygun fiyatlı ojelerde muadilini bulamadım. Eğer rastladığınız varsa bana mutlaka haber verin olur mu?

 

REEC.

2 yorum:

  1. Merhaba, bu ojeyi nereden aldiniz?

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, bu ojeyi nereden aldiniz? Ben arayip bulamadim da. Tesekkurler.

    YanıtlaSil