22 Ekim 2017 Pazar

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ #17 : KUTU KUTU MODA - AKSESUAR KUTUSU

Merhaba arkadaşlar,

 

Daha önceki yazılarımda da belirmiştim ben bu aylık sürpriz kutuları çok sevdim ve imkân buldukça değişik çeşitlerini alıp tanıtmaya çalışıyorum. Bugünkü alışveriş konumuz da yine bir sürpriz kutu. Bu seferki kutumuz moda üzerine…
 


Kutu Kutu Moda, içerisinde kıyafet, takı, aksesuar, dekoratif eşya gibi çeşitli ürünlerin yer aldığı, kadınlara yönelik bir aylık sürpriz kutusu. Kutuların içeriğinde 5 ile 8 arası ürün bulunuyor ve hangi kategoriden kutu istediğinize kendiniz karar verebiliyorsunuz. Kutular "Moda Kutusu" ve " Aksesuar Kutusu" olarak ikiye ayrılıyor. Sürpriz Moda Kutusunun fiyatı 49 TL ve Sürpriz Aksesuar Kutusunun fiyatı ise 39 TL ücretli. Her ayın ilk üç haftası boyunca siparişler verebiliyorsunuz ve kutular hazırlanır, ayın 20'sinden itibaren de elinize ulaşmaya başlıyor.
 
Benim bedenime uygun kıyafet bulmak zor olur sıkıntı yaşarım diye aksesuar kutusunu tercih ettim ben. Kutunun kapağını açar açmaz, karşımıza logolu stickerla tutturulmuş, pembe grapon kâğıdı çıkıyor. Kâğıdı kaldırınca, böyle muazzam şirinlikte paketlenmiş hediyelerimiz çıkıyor. İçerisinden çok şeker çok şirin hediyeler çıktı ve sanırım her ay böyle güzel ürünler oluyormuş.
 

Öncelikle güzel tam da benim zevkime uygun bir şal, sportif model çok hoş bir şapka gözüme çarptı. Tabiisi otantik tasarlanmış kolyemi, şahmeranımı ve bende de aynısından var olduğu için ayrıca takım yaparım diye çok sevindiğim ötme bilekliğimi de bayılarak inceledim. Hele ki maviş boncuklu baykuş kolyelerim tam modaya uygundu doğrusu…
 

Takı aksesuar kullanan ve seven herkese kesinlikle tavsiye ederim sürpriz ürünlerle dolu bu kutucuk çok mutluluk veriyor alanlara.

 

REEC.

1 yorum: