24 Eylül 2017 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #146 : GABRINI DESIGNER MASKARA

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size birkaç aydı kullanmakta olduğum bir maskaradan bahsetmek istiyorum. Gabrini markasından Designer isimli maskarayı bir market indiriminde denemek için aldım. Aldığımdan beri de hemen hemen her gün kullanıyorum.  
Bu markadan daha önce de birkaç ürün denemiştim ama bu kadar uzun süreli kullandığım pek olmadı sanırım. İnternette araştırma yaparken markanın yurtdışında da satışta olduğunu öğrendim açıkçası ben sadece Türkiye’de bulunan bir marka olduğunu düşünüyordum. Çok fazla bir bilgi bulamadım firma ile ilgili ama pek çok ülkede pek çok ürününün satıldığını gördüm.

Markanın pek çok maskara çeşidi var gördüğüm kadarıyla benim kullandığım çeşidi suya karşı dayanıklı olanlardan. Oldukça sade ama şık bir ambalaj tasarımı var. Altın rengi parlak bir ambalajın üzerinde bilgileri siyah bir yazıyla hazırlanmış. Biraz tombik bir amlalajı var genelde bu şekilde maskarayı pek çok markada görebiliyorsunuz.
Fırçası plastik bir fırça ve üzerindeki kılları çok ince ya da tombul olmayan bir şekilde yerleştirilmiş. Sürmesi oldukça kolay ben fazla tombul ya da kalın fırçalarla iyi anlaşamıyorum. Genelde bu tarz fırçaları çok bulaştırıyorum. Kılları oldukça sık ve kısa yapılmış. Sürerken tüm kirpikleri kavrıyor ve ürünün hepsine aynı anda bulaşmasını sağlıyor.

Yapısı birkaç kat uygulamaya uygun ama ben iki kattan sonrasını gerekli görmedim. Kirpikleri birbirinden ayırmada ve renklendirmede gayet iyi. Uzatma ya da kıvırma etkisi görmedim ama çok güzel bir yoğunluk verdiğini söyleyebilirim. Eğer benim gibi kirpiklerinin uzunsa ve kıvırma işini zaten kıvırıcı ile hallediyorsanız ya da ihtiyaç duymuyorsanız tam size göre bir ürün. Suya dayanıklı olması da gayet iyi ama çıkarmada herhangi bir sorun yaşamadım.
 
REEC.

2 yorum:

  1. Gabrini markasını son dönemde çok fazla duymaya başladım, özellikle aydınlatıcısını çok merak ediyorum

    YanıtlaSil
  2. Gabrini ürünlerini son günlerde çok duyuyorum ama kullanmadım, bu maskarayı da ihtiyacım olduğunda denemek isterim, teşekkürler :)

    YanıtlaSil