20 Eylül 2017 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #63 : ESSENCE OJE NO : 01 I LOVE YOU CHERRY MUCH

Merhaba arkadaşlar;

 
Essence markasının Juice İt serisinden ikinci ojeyle yani I Love You Cherry Much isimli ojeyle karşınızdayım bugün Adı üzerinde Cherry yani kiraz yenginde bir oje olacak bu seferki ve bu sefer rengini tutturmuşlar çünkü oje geçekten tam bir kiraz rengi.Ambalajı yine aynı silindir şeklinde ve plastik kırmızı renkli bir kapakla hazırlanmış. Ama ambalajı bu renkte çok daha kendini göstermiş ok hoş olmuş bence. Ojenin rengi şişede çok daha koyu çok daha bariz görünüyor kapağının rengi de ona göre koyu ton yapılmış.

Akışkan yapıda oldukça kolay sürülen oldukça da kolay çıkarılan bir ojemiz. Rengi parlak kırmızı rengi azıcık şeker pembe de içeriyor gibi geldi bana. Rengi ilk katta çok opak değil ama ikinci katta hemen hemen rengini buldu diyebilirim üçüncü katı sürseniz eminim daha güzel olacaktır. Yapısı ince olduğu için çok rahat birkaç kat sürülebiliyor. Aşağıda ilk resimde tek kat ikincice çift kat olarak çektim aradaki farkı oradan anlayabilirsiniz.

Benim için yine de biraz açık kalsana sadece şişesinin duruşu ve ambalaj renginin çekiciliği için bile koleksiyonumda olmasını istediğim bir oje. Ayrıca her ne kadar mevsime göre renk ayırmasam da tam bir yaz rengiydi tüm yaz kullandım çok da sevdim.

 

REEC.

1 yorum: