18 Eylül 2017 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #62 : ESSENCE OJE NO : 03 ORANGE İS NEW BLACK

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Essence markasının Juize İt serisinden bir oje inceleme yazısı hazırladım. Essence markasını çok seviyorum ambalajları, rengârenk olması, sürekli yeni seriler çıkarıyor olması çok hoşuma gidiyor. Keşke daha fazla mağazada satışta olsa ben de daha çok ulaşabilsem ama şimdilik sadece Tshop vasıtasıyla alabiliyorum. Ama yine de her çıkan koleksiyondan birkaç ürün denemeye çalışıyorum.

Juice İt serisini markanın sayfasında görünce kırmızılar pembeler şeker şeker çok hoşuma gitti. İlk önce ojelerinden birkaç tane aldım hemen kendime. Bugünkü ojemizde onlardan birisi adı da Orange is the new black.  Essence in ojelerine koyduğu isimleri çok seviyorum çok komik oluyorlar. Aslında ojeye orange yani turuncu diye isim vermişler ama pek de turuncu renginde değil. Oldukça açık renk bir tonu ve daha çok açık pembeyi andırıyor bana sorarsanız. Tırnak üzerinde de çift kat sürmeme rağmen turuncuya dönük bir renk oluşmadı.

Ambalajı minik bir silindir şeklinde ojenin renginde yine silindir şeklinde plastik bir kapağı var. Üzerindeki yazılarda gümüş renginde çok güzel olmuş bence. Ambalaj tasarımını beğendim. Oldukça da kullanışlı çekmecede rafta gayet hoş duruyorlar.

Dediğim gibi rengi çok çok açık tek katta sadece parlatıcı gibi kaldı ikinci hatta üçüncü katta ancak bir renk elde edebildim ama onda bile opak bir görüntü oluşmadı tırnağımı kapamadı maalesef. Ben genelde ojede opaklık sevdiğimden bu nedenle pek sevemedim. Açıkçası üç beş kat oje sürmeyi de sevmiyorum.  Ama açık renk sevenler için söyleyebilirim ki sürerken de çıkarırken de çok rahat bir oje. Kalıcılığı da hiç fena değil çok hızlı kurumasa da kuruduktan sonra iz yapmıyor.

 

REEC.

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder