16 Ağustos 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #144 : LCN RUJ NO : EXTREME HEAT

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size bahsedeceğim rujun markasını ilk defa bu rujla birlikte duydum. Yurtdışında daha çok bilinen ve oldukça da tercih edilen bir markaymış internetten okuduğum kadarıyla. Bana kuzenim hediye getirmişti gelirken. Bahsettiğim marka LCN markası ve bulduğum bilgilere göre oldukça bilinen bir Alman markası. Tırnak ürünleri de oldukça yoğun satılıyor sanırım çünkü bu konuda daha çok internet sayfasına rastladım.

Bendeki rengi Extreme Heat yani aşırı yani uç derecede sıcak manasına geliyor. Zaten renge baktığınızda neden bu ismin verildiğini anlıyorsunuz. Çünkü rujun rengi gayet parlak ve göz alıcı bir kırmızı. Rujumuz 4,1 gram minik boy rujlardan değil. Alman markası ama İtalya da üretilmiş. Daha çok Avrupa menşeili bir ürün diyebiliriz. Ambalajı son derece çık ve sade; dikdörtgen şeklinde parlak siyah bir ambalaj üzerine rujun markası kalın beyaz yazı ile yazılmış. Rujun kutusu kendinden mıknatıslı çantaya attığınızda çabuk açılma yapmaması açısından oldukça kullanışlı.

Yapısı oldukça kaygan yağlı sanki içeriği de besleyici bir karışımda varmış gibi geldi bana. Dudakta oldukça güzel renk verdi kalıcılığı da hiç fena değil. Çok fazla bulaşma yapmadı ama tabiiki kırmızı renk sürerken baya dikkat istiyor. Ben özellikle dudak kalemi ile kullanmayı tercih ediyorum böylece çok daha düzgün sürebildiğimi düşünüyorum.

Değişik bir marka denediğim için çok memnun olduğum ve ruj olarak da çok hoşuma giden bir ruj oldu ama parlak kırmızı ruj benim çok fazla kullanabileceğim bir renk değil o nedenle bir daha bu tonu almam ama başka renklerini bulursam mutlaka deniycem.

 

REEC.

2 yorum:

  1. kırmızının rengini çok sevdim güle güle kullan canım :)

    YanıtlaSil
  2. Elde swatchlar misiniz.bu arada ben instagramdaki adimla begendimdenedim😀😀😀😀

    YanıtlaSil