8 Ağustos 2017 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #142 : ELİTE NEWYORK RUJ NO : M104

Merhaba arkadaşlar;

 

Biraz ara verdim rahatsızlığım nedeniyle yazılara ama elimden geldiğince bu hafta yazı yazmaya çalışacağım elimde baya birikti çünkü. Bugünkü yazımız bir ürün inceleme yazısı ve ürünümüzde bir ruj. Daha öncede yazdığım bir markaya Elite New York markasına ait.

Herzamanki gibi ambalajdan başlıyorum; benim çok beğendiğim çok kibar ve sade bir tasarımı var rujun. Düz siyah renk dikdörtgen kapağın üzerine orta kısımda daha parlak bir zemine markanın ismi beyaz sade bir yazıyla yazılmış. Klasik ruj formunda içerisindeki kısım da oldukça kullanışlı. Daha mat olan kısımlar ilk başta çabuk lekelenir bir haldeydi ama sonradan bu durum geçti.

Bendeki rujun numarası M104. Yapısı oldukça yumuşak ve kaygandı. Sürerken herhangi bir sıkıntı yaşamadım hatta sanki içeriği yağlı bir yapısı var diyebilirim. Sürdükten sonra çok çabuk bulaşma yapmadı ama yine de çok kalıcı olduğunu söyleyemem. Çizgilere dolma durumu da var biraz ama ben genelde bu tarz rujlarda iyi bir nemlendirme ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyorum bu ruj için de aynı şekilde hareket ettim.

Rengi somon tonunda ama somondan biraz daha koyu ve belirgin turuncudan da daha açık. Somon ile turuncu arasında sıcak alt tonlu bir renk diyebilirim. Dudak rengim benim biraz koyu olduğundan tam rengi alabilmek için birkaç kat sürmem gerekiyor ama benim kadar koyu olmayan arkadaşlar nude ruj olarak bile değerlendirebilirler.

Bu renk çok bana hitap etti diyemem ancak kıyafetime uyduğunu düşündüğüm zamanlar için koleksiyonum da tutacağım bir ton. Ama turuncu tonlarda ruj seven özellikle açık renk tenli arkadaşlara bir bakmalarını öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder