22 Ağustos 2017 Salı

OJE İNCELEMESİ #59 : RIMMEL LONDON OJE NO : 023-GRAPE SORBET

Merhaba arkadaşlar;

  

Bugün size Rimmel London markasından bir ojeden bahsetmek istiyorum. Uzun süredir bu markayı kozmetik marketlerde görüyordum ama elim hep bildiğim ojelere gidiyor ve sadece bakıp almadan çıkıyordum Bu rengi görünce kardeşim de bende aynı anda ojeye uzandık ve hemen ikimizde kendimize birer tane aldık.

 


Oje şişeden o kadar harika bir renk olarak görünüyor ki görür görmez bayılmamak mümkün değil. Rimmel London markasının Super Gel serisinden bir oje. Bu seri ikili bir sistemle oje ve üst kat cila ile 14 güne kadar parlak ve kalıcı oje vaat eden bir seriymiş. Fakat ben aynı ojeyi günlerce kullanabilen birisi olmadığımdan ikinci aşamayı almadım. Bu seride pek çok güzel renk var ama dediğim gibi gözüme ilk bu rengi yani 023 numaralı Grape Sorbet rengi takıldı.

 


Nispeten ufakça silindir cam bir şişe ve siyah yine silindir bir kapakla ambalajı tasarlanmış. Gayet güzel kibar sade bir ambalaj tasarımı var. Oldukça sedefli ve metalik bir leylak rengi ojenin rengi. Oje kendinden parlak duruyor sürdüğünüzde ve gayet kolay sürüldüğünü de söylemeliyim. Tırnağınızın üzerinde çok güzel kayıyor ve dağılıyor. Açık renkte ojeleri sevmememe rağmen ilk kattaki açık haline de bayıldım. Ama benim favorim çift kat harika bir leylak pembe gülkurusu karışımı rengi elde ettiğim hali.

 


Oldukça pigmentli ve pürüzsüz sürülen bir oje uygulaması çok kolay ve zahmetsiz. Aynı şekilde çıkarması da çok pratik yapısı ince olduğu için ilk katta fırça darbeleri fark ediliyor ama genişçe bir fırça ile sürdüğünüzde bu sorun da yok oluyor. Günlük kullanım için de gece içinde çok güzel bir seçim ve kesinlikle çok memnun kalacağınız bir oje.

 

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder