18 Ağustos 2017 Cuma

OJE İNCELEMESİ #58 : DEİNA OJE NO : 54

Merhaba arkadaşlar,
 

Bugün size yine bu yaz oldukça fazla kullandığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Deina markasının sanırım elimde olan tüm ojelerinin yazısını yazmayı başardım. Genel olarak renklerinden memnun kaldığım ve koleksiyonumda yer verdiğim bir marka oldu. Başka renklerini de denemek istiyorum öneriniz varsa yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Gelelim bu günkü ojemize; ojemiz klasik seriden 54 numaralı olanı. Rengi mor ve eflatun tonlarında oldukça güzel bir renk. Tırnakta oldukça güzel duruyor bence. Sürümü gayet kolay tırnakta gayet güzel yayıldı. Tek katta açık ton olarak kendini gösteriyor ama ikinci katta tam şişedeki rengi elde edebiliyorsunuz. İkinci üçüncü katları sürmekte herhangi bir sorun yaşatmadı.

Kuruması normal hızda ama kuruduktan sonra bir süre daha iz olmaması için korumak gerekiyor. Tek katta belki sorun olmaz ama çift kat kullandığınızda dikkat edin. Çıkarırken de aşırı bulaşma ve dağılma yapmadı. Kalıcılığını maalesef bilemiyorum her gün yenilediğim için ama gün içerisinde uçlardan soyulma falan yapmadığını söyleyebilirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder