14 Ağustos 2017 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #57 : RIVAL DE LOOP NO : 06-SWEET DREAMS

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Rival De Loop markasının Rival De Young serisinden bir ojeden bahsedeceğim. Bahsedeceğim ojeyi yazın oldukça fazla kullandım. Renk olarak aslında mevsimlere göre çok ayrım yapmam ama bu renk bu ton gerçekten tam yazlık renk algısı uyandırıyor.

Ambalajı minik silindir sade bir tasarımla hazırlanmış. Alt cam kısmı üzerine beyaz yazıyla marka ve renk bilgileri yazılmış. Kapak kısmı da yine silindir formda ve gümüş tonda yapılmış. Fırçası normal fırçalara göre biraz daha kalın ama diğer ojelerde alışık olduğumuz kalın küt fırçalardan değil.

Rengi tam anlamıyla bir şeker pembe. İlk katta opak denebilecek kadar güzel dağıldı. Yapısı nispeten akışkan tırnak üzerinde kolay dağılıyor. Kuruma kısmında biraz zorladı ama o benim tam renk çıksın diye birkaç kat sürmemden dolayı da olabilir. Dediğim gibi ben şişedeki rengi tam olarak alabilmek için en az iki kat sürdüm ama o şekilde çok güzel bir ton yakaladım tırnaktaki duruşu da gerçekten güzel oldu.

Eğer benim gibi birkaç kat sürecekseniz iyice kuruduğundan emin olmadan bir yerlere değmeyin yoksa iz oluyor ama onun dışında bir sorunla karşılaşmadım. Genel olarak bu markanın ojelerini seviyorum silerken de çok bulaşma yapmaması da ayrıca hoşuma gitti.

 

REEC.

1 yorum: