10 Ağustos 2017 Perşembe

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #16 : FARMERS SNACKS HİNDİSTAN CEVİZİ CİPSİ

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size uzun zamandır yediğim en güzel atıştırmalık üründen bahsetmek istiyorum. Ama önceden söylemeliyim ki bu ürün Hindistan cevizinden yapılma ve ben Hindistan cevizine bayılırım. Yani eğer siz sevmiyorsanız size pek de uygun olmaya bilir.

Benim favorim olan bu ürün Farmers Snack’s markasının bir ürünü daha öncede başka ürünlerini denemiştim ama açıkçası bu kadar sevmemiştim. Ürün tam adı gibi Hindistan cevizi cipsi diyebileceğimiz çok pratik bir atıştırmalık. Paketin içerisinde kabukları soyulmuş incecik minik minik dilimlenmiş kurutulmuş Hindistan cevizi cipsleri var. Son derece doğal bir ürün aslında ama kendiniz marketten alıp soyup doğrayıp kurutup yemek isterseniz çok meşakkatli olacak işlemleri halledilmiş olarak elinize getiriyor.

Tadında herhangi bir yapaylık işlenmiş ürün olması nedeniyle bir değişiklik yok. Her zaman olduğu gibi eğer diyet yapan birisiyseniz yağ ve kilo ile ilgili olarak düzenli gitmeniz gerekiyorsa porsiyon kontrolünü sakın elinizden bırakmayın. Çünkü Hindistan cevizi hem yağ olarak zengin hem de gayet besleyici bir ürün.

Ben hem kendim hem de aslında çok fazla meyve yediremediğim yeğenim için çok beğenerek tüketiyorum. Dediğim gibi porsiyona dikkat edip bir oturuşta bir paketi bitirmemeye çalışıyorum. Ama özellikle çok beğendiğim bu ürünü özellikle Hindistan cevizi seven herkese tavsiye ederim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder