15 Temmuz 2017 Cumartesi

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #15 : RAWSOME HİNDİSTAN CEVİZLİ MEYVELİ BAR

Merhaba arkadaşlar;

 

Sağlıklı ara öğün atıştırma denemelerimiz devam ediyor. Bu sefer bahsedeceğim marka baya değişik ve içerik olarak baya güzel ürünleri olan bir marka. Bu kadar güzel içeriği olan şeker ilavesiz, glutensiz, katkı maddesiz atıştırmalıklar bulmak oldukça zor ve bu tarz ürünlere heryerde ulaşmamk da mümkün olmuyor. Ayrıca bu tarz ürünlerin en kötü tarafı da lezzetlerinin pek de güzel olmaması. Eğer bir ürünü ara ara da olsa uzunca bir sure kullanacaksanız da içeriğinin güzel olmasının yanısıra mutlaka tadının da güzel olması gerekiyor. Aksi durumda bu üründen o kadar fazla verim almak mümkün olmuyor bence.

Rawsome markası bir kaç çeşitini denedim. Yazılarıma da en sevdiğim çeşitten başlamak istedim. Bu atıştırmalıklar zengin içerikli barlar öncelikle onu söyleyeyim. Ben öncelikle rengarenk ambalajlarına çok harika desenlerine üzerilerindeki resimlerine bayıldım. Gerçekten hem çok çekici hem de gerçekten güzel tasarlanmış ambalajları var.

Firmanın kendi sayfasından aldığım bilgilere gore; barlar tamamen katkısız, hiçbir koruyucu ve tatlandırıcı içermeyen, vegan ve glutensiz ürünler. Barlar doğal meyve ve kuruyemişlerin birleşiminden oluşturulmuş. Lezzetleri oldukça güzel ve besin değerleri de oldukça yüksek. Barların bir digger ilginç özelliği ise hiç pişirilmeden hazırlanıyor olmaları.

Yapısı yumuşacık, dolu dolu, bol hindistan cevizli, bol malzemeli, fıstık ezmeli bir kekimsi çikolata gibi. İçeriğinde Hindistan cevizinin yanında; hurma, çiğ kaju ve çiğ badem de var. 50 gramlık tekli minik barlar gün içinde yanınızda taşımak ya da çekmecenize atmak için ideal. Ben değişe değişe çeşitlerinden haftada bir tane yemeğe çalışıyorum. Size de mutlaka denemenizi öneririm. Çeşitleri baya değişik damaklara da uyabilecek gibib. Seveceğiniz bir tane bulursunuz diye düşünüyorum.

  

REEC.

1 yorum: