26 Haziran 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #137 : RIVAL DE LOOP GÖZ KALEMİ NO :203

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size benim ürünlerini çok sevdiğim çok da uygun fiyatlı ürünleri olan bir markadan Rıval De Loop markasından kullandığım bir göz kaleminden bahsetmek istiyorum. Bu markayı bildiğim kadarıyla sadece Rossman mağazalarından ve çeşitli internet sitelerinden alabiliyorsunuz. Benim yaşadığım yerde maalesef Rossman yok bu nedenle çok üzgünüm İstanbul’a gittiğimde mutlaka uğrayıp özellikle bu markanın ürünlerinden mutlaka birkaç değişik ürün almaya çalışıyorum.

Gerçi bu kalemi ben buradan mağazadan almadım eğer yanlış hatırlamıyorsam bu kalemi kuzenim bana Almanya’dan getirdi. Ve anlayabileceğiniz üzere marka Alman menşeili bir marka. Dediğim gibi ürünleri hem çok güzel ve kaliteli hem de fiyat olarak da gayet güzel eğer denk gelirseniz mutlaka bakmanızı öneririm.

Göz kalemine gelirsek bendeki rengi 203 numaralı olanı. Renk çok güzel bir gri tonu. Kalemin yapısı ve sürüşü çok rahat. Kesinlikle göz kapağımda bir tahriş yaratmadı. Bazen göz kalemlerinin ucu o kadar zor oluyor ki sürerken resmen gözkapağımı çiziyor. Ama bu kalemin sürümü çok güzel fakat aşırı yumuşak olduğunu düşünmeyin. Çünkü çok yumuşak olduklarında da hem çabuk bitiyor hem de fazlaca dağılabiliyor. Ama bu kalemde öyle bir sıkıntı yaşamadım.

Smokey eyes diye isim koymuşlar gerçekten de sürdükten sonra çok da rahat bir şekilde dağıtabiliyorsunuz. Ben pek buğulu göz makyajı seven biri değilim ama yazıda bahsetmek için denedim gayet güzel oldu. Renk tonu ne çok koyu ne çok açık çok hoş kendinden parlak göz üzerinde kendini güzelce belli eden bir ton.

Ben bu kalemden gayet memnunum bazen far falan sürmeden direk tek kalemle göz makyajı yaparak günü geçebiliyorum. O zamanlarda bile çok güzel performans aldığım bir ürün oldu mutlaka ben başka renklerine bakıcam size de bu rengi öneririm.

 

REEC.

1 yorum: