14 Haziran 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #135 : KALEM DUDAK KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size tamamen şekline vurulup aldığım bir dudak kreminden bahsetmek istiyorum. Şekline vuruldum çünkü krem kalem gibi bir ambalaja sahip. Çeşitli renkleri var sanırım hepsi aynı ama dış ambalajları rengârenk. Ben kendime mavi olanını seçtim.

Sizin de tahmin edeceğiniz gibi uzak doğu menşeli bir ürün. Sanırım Aliexspres ten almıştım tam hatırlamıyorum ama uzak doğu internet sitelerinden birinden aldım. Bir markası var mı bilemiyorum çünkü üzerinde yabancı dilde yazılar var ne olduğunu bilemiyorum. Sadece İngilizce yazılı olan kısımdan dudak kremi olduğu ve dudaklarımız için özel bakım vadettiği anlaşılıyor.

Ambalajı dediğim gibi kurşun kalem gibi tasalanmış minik tombik bir mavi kurşun kalem yani. Dip kısmı gri düz renk üst kısmı da mavi renkte üzerinde de hem İngilizce hem de bilmediğim başka bir dilde koyu mavi renkte yazılar var.

Krem kısmı oldukça açık renk beyaz. Çok yumuşak bir sürümü var dudağınızda yağ gibi kayıyor resmen. Kokusu pek parfümlü değil hatta daha çok kokusuz bile diyebilirim. Kalıcılığı orta düzeyde dudağa işliyor ama üzerinde de bir tabaka olarak kalıyor. Rahatsız edici değil bu durum bence hatta daha etkiliymiş gibi hissettiriyor açıkçası. Nemlendirme özelliği ise hiç fena değil orta düzeyde diyebilirim sürekli kullandığım çoğu dudak kremi ile hemen hemen aynı.

Aşırı memnun kaldım bundan sonra bu kremi alırım diyemem tabiisi ve içeriğini de bilemiyorum ama yine de ambalajını ve şeklini çok sevdiğim için koleksiyonum da olmasını seviyorum.

 

REEC.

 

 

 

4 yorum: