6 Haziran 2017 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #133 : ZİGAVUS SARIMSAKLI ŞAMPUAN

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size bir süredir kullandığım ve birinci şişemi bitirince de yorumlamak istediğim bir şampuandan bahsetmek istiyorum. Söylediğim şampuan Zigavus markasından sarımsaklı şampuan. Genelde sarımsak saç dökülmeleri için tavsiye edilir bu şampuan da özellikle saçları çokça dökülenlere öneriliyor.

Öncelikle en merak edileni söyleyeyim harı kesinlikle sarımsak kokmuyor. Bir de sarımsaklı şampuanlar için genel kanı saçları sertleştirdiği ve kepek yaptığı şeklinde oluyor. Ama bende böyle bir şey kesinlikle olmadı. Ve şunu belirtmeliyim ki benim saçlarım kepeğe çok müsaittir. Her fırsatını bulduğunda hemen keper yapar.

Mevsimsel olarak saçlarımın dökülmesi yansıra bu aralar ekstra fazladan döküldüğünü fark edince bu tarz bir ürün kullanmaya karar verdim. Açıkçası bu kadar hızlı etki edeceğini düşünmemiştim. Çünkü genelde bu tarz tedaviler için düzenli kullanımda etkilidir diye bir söylem vardır hep. Bu da en az bir-iki kutu bitirirseniz işe yarar demektir. Fakat ben bu şişeyi yarıladığımda saçlarımdaki dökülmenin azaldığını fark etmeye başladım.

Kısacası kullanıp oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Genelde eczanelerde satılan bir marka ve ayrıca başka çeşitleri de var kendi saç tipinize göre işe yarayacak çeşitlerinden seçebilirsiniz. Benim saç dökülme sorunum neredeyse bitti bu aralar o nedenle devam etmiycem ama aynı sorunla karşılaştığımda mutlaka alırım.

 

REEC.

 

13 yorum:

 1. Benim de dökülmem arttı sanırım böyle bir ürüne ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 2. Zigavus ürünleri iyi bu sampuanda başarılı 👍

  YanıtlaSil
 3. Bende elimdeki şampuanlar bitince deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 4. Memnun kalmış olmanıza sevindim. Benim işim kullanmıştı bu şampuanı ancak tek ambalaj etkisini tam göremedik tabi :)

  YanıtlaSil
 5. Sarımsak ve sac hic düşünmediğim bir ikili oldu hep kokusu yüzünden..kokmadigina gore düşünülebilir

  YanıtlaSil
 6. Hakkında epey olumlu yorum okuduğum bir şampuan ve saç yapımız aynıymış. Merak ettim, elimdeki şampuanlar bitince deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 7. saç dökülmesi sorunu genelde yaz tatilinden sonra gelişiyor bende, deniz, güneş saçlarımın dökülmesine neden oluyor, bu şampuanı da çok duyuyorum, ihtiyacım olduğunda denemek isterim.

  YanıtlaSil
 8. Boyalı saçlarda da kullanılabiliniyor mu acaba?

  YanıtlaSil
 9. Aaaa ben bu şampuanı çok merak ediyordum. İyi ki bu ürünü incelemişsin o zaman :)

  YanıtlaSil
 10. Bende de bir ara saç dökülmesi oldukça sıktı. Otacı markasının yağlı saçlar için olananı kullanmama rağmen dökülmelerimi yok etti bile diyebilirim.

  YanıtlaSil
 11. Aklımda olsun bu ürün bana da iyi gelebilir teşekkürler tavsiye yazısı için. Sevgiler 😘

  YanıtlaSil
 12. Benim saçlar hem.dökülüyor hem oğlan çekip koparıyor. Ben de alsam ii olacak galiba,kel kalmak istemiyorum :))

  YanıtlaSil
 13. Bu ara saç dökülmesinden oldukça muzdarip bir durumdayım, mutlaka denemeliyim bu ürünü çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil