2 Haziran 2017 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #132 : ELİTE NEWYORT RUJ NO: E105

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size ilk kez denediğim bir markadan ve ürünün den bahsedeceğim. Elite Newyork markasını ben ilk kez duydum. Aynı isimle başka da bir marka var ama onunla karıştırmayın bu tamamen başka bir marka. Bir etkinlik vesilesiyle tanıştığım bu markadan elimde birkaç ürün var hepsini sıradan deneyip yorumlamayı düşünüyorum. İlk olarak seçtiğim parça da ruj oldu.

Eğer yanlış bilgi almadıysam elimdeki ruj Touch Me serisinden bir ruj. Kare formda uzunca bir ambalaj tasarımı var. Kapak kısmı şeffaf dolayısıyla içindeki rengi çok kolay görebiliyorsun. Arada kemer gibi de algılayabileceğiniz bir şekilde siyah bölüm üzerinde beyaz renkle firmanın adı yazılmış. En dip bölümde ise şeker pembe ile fuşya arası bir bölümde serinin ve ürünün adı yine beyaz yazıyla yazılmış.

Tasarımı çok hoş, kare formu çekmecede yerleştirirken kolaylık sağlıyor. Şeffaf kapak ile de rujun rengini görebiliyor olmak çok güzel. Böylece dikine yerleştirdiğinizde çekmecenin ya da kutunun içine bütün renkleri yukarıdan görebiliyorsunuz. Seçmek çok kolay oluyor. Rujlarını bu şekilde saklayanlara ve çok ruju olanlara çok kolaylık sağlıyor bu şekilde ambalajlar.

Ruju ilk elinize aldığınızda rengi oldukça koyu duruyor ama sürdüğünüzde o kadar koyu bir ton olmadığını görüyorsunuz. İçerisinde morluklar barındıran çok güzel bir bordo rengi. Mat değil kesinlikle yapısı itibariyle parlak bir ruj. Ama parlak derken ışıltılı ya da simli değil rujun kendi yapısı parlak hazırlanmış. Sürümü oldukça kolay dudak üzerinde kolay kayıyor. İlk sürüşte alt renk olan mor renkle dudağınız renkleniyor ama ikinci sürüşte daha bordo bir ton elde ediyorsunuz.

Kalıcılığı çok fazla değil bardak ve kaşık çatala transfer oluyor. Ama ruj rengi tamamen silinmiyor daha az belirgin hale geliyor. Koyu hali dudağınızdan çabuk kaybolmasına rağmen morlu koyu pembeli renk dudağınızda baya kalıyor.

İçinizde bu markadan ürünler deneyen bana önerebilecek olanlar varsa yorum olarak bırakırsa çok sevinirim. Böylece bende alıp deneyebilirim.

 

REEC.

 

 

12 yorum:

 1. Bu renkte benim de bir rujum var. Hatta alırken satış temsilcisi tedirgin olmuştu. Sürdüğümde çok şaşırdı. Dudaklarım güzel olduğundan -söylemesi ayıp - göz doldurmuştu. Güzel ve dolgun dudaklarda etkileyici renktir, önerilir. ;)

  YanıtlaSil
 2. Baya bir koyu rengi dudakta nasıl durur merak ettim.

  YanıtlaSil
 3. Bu markaya yıllar önce çok rastlardım.Artık eskisi kadar göremiyorum;)

  YanıtlaSil
 4. Güle güle kullanın ben bu aralar kırmızı takıntı yaptım :) Bu renkler biraz beni ürkütüyor :) Ama size yakışır muhakkak ....

  YanıtlaSil
 5. Fena durmuyor.. Güle güle kullan

  YanıtlaSil
 6. hiç bu markadan ürün denemedim, bu renge çok benzer bir rujum var hatta. çok iddialı ve çok bir renk çok beğendim güzel günlerde kullanın

  YanıtlaSil
 7. Rengi oldukça güzelmiş ve kaliteli bir markaya benziyor, mutlulukla kullanın :)

  YanıtlaSil
 8. Eline sağlık. En kısa zamanda bende denemek isterim. Elite markasının eyelinerini denemiştim. Fena değil.

  YanıtlaSil
 9. detaylı bilgi için teşekkürler, söylediğiniz gibi kapağının şeffaf olması çok kullanışlı :)

  YanıtlaSil
 10. renk çok güzel özellikle davetlerde çok yakışacağını düşünüyorum

  YanıtlaSil
 11. Dudakta duruşu çok önemli benim için :) Güzel bir renk gibi duruyor :)

  YanıtlaSil