24 Haziran 2017 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #56 : DEİNA NO: 94

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size Deina markasından denediğim bir diğer ojeden bahsetmek istiyorum. İlk denediğim oje matlaşan seridendi fakat bu klasik seri bir oje. Diğer ojenin şişe tasarımı ile bu hemen hemen aynı arada sadece iki fark var. Biri cam kısmının buzlu yapılmamış olması diğeri de siyah değil de beyaz olması.

Bendeki renk 94 numaralı çok güzel açık ton bir mavi. Genel olarak mavi rengi çok sevdiğimden şişede gördüğümde direk bayıldım. Fırçası ve sürümü gayet güzel. Tırnakta kolay dağılıyor. Biraz geç kururdu gibi geldi bana ama o kadar kötü değil. İlk katta şişedeki rengi vermiyor yapısı opak değil hatta baya baya açık renk kaldı hatta mavi değil su yeşili gibi bir ton oldu tırnağımda. Bu şekilde ben kullanamam özellikle renkli ojede tırnağın beyaz kısmının belli olmasını hiç sevmiyorum.
İkinci katta şişeden gördüğünüz gibi bir tona ulaşıyorsunuz. Hatta eğer vaktiniz varsa dikkatlice üçüncü katı sürmenizi bile önerebilirim. Renk olarak çok sevmeme rağmen birkaç kat sürmek gereken ojelerle çok anlaşamıyorum. Genelde akşam yatmadan önce ojelerimi süren birisiyim. O nedenle oje sürmek ve kurumasını beklemek için çok vaktim olmuyor eski ojeyi silip yenisini sürüp biran önce yatmak istiyorum. Benim için pek pratik olmuyor o nedenle.

Bu markanın oje renklerini çok sevdi o nedenle birkaç tane daha denemek istiyorum. Ama bu tonu bir daha almam çok içime sinmedi çünkü renk verme durumu.
 
REEC.
 

2 yorum:

  1. Hiç Deina ojesi denemedim, güzel bir tonmuş. Kurutucu oje kullanırsanız 3 kat da sürseniz pek sıkıntı olmuyor sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. Renk çok güzel :) Bende deina ojelerine bayılıyorum.. Eline sağlık

    YanıtlaSil