16 Haziran 2017 Cuma

OJE İNCELEMESİ #54 : HM DARK PURPLE-DARK PURPLE GLİTTER

Merhaba arkadaşlar;
 
HM ojelerini bitirdim sanmıştım ama bu minişler arada kalmışlar. İkili set olarak satılan bu ojelerin şişe dizaynı oldukça güzel. Ufak boydalar ve şişeler yan yana durduğunda birbirini tamamlar ve bir şekil oluşturur şekilde tasarlanmışlar. Ying yang işaretini bilirsiniz sanırım tam da ondan esinlenmişler iki minik şişe üstten normal görünmesine rağmen alttan ying yang işareti oluşturuyorlar.

Siyah düz bir kapak ve altında cam şişe şeklinde bir tasarımları var. Küçük olmaları nedeniyle tam çantaya atmalık ya da yanda taşımalık diyebilirim. Dolapta da ikili halde çok güzel duruyorlar.

Dediğim gibi ikili set olan ojelerden birisi normal birisi ışıltılı ama hemen hemen aynı renk ve tondalar. İkisinin de rengi koyu mor. Şişeden çok daha koyu renkte görünmesine rağmen tırnakta o kadar koyu durmuyor. Şişedeki rengi elde etmek için birkaç kat sürmek gerekiyor. Pek opak bir yapıları yok tırnağa sürerken biraz zorladı açıkçası. Normal olan değil ama simli olanı da çıkarırken biraz zorlandım.

Simli olanın içindeki simler çok minicikler ve ilk etapta pek fark edilmiyorlar. Ama eliniz hareket ettiğinde ışıltılarını görmek mümkün oluyor. Tek başına o kadar dikkat çekici değil tüm parmaklarda ama sanırım başka ojelerde kombinle tek tırnak boyama yaparak çok daha güzel sonuç alınır.
Şişelerinden başka çok da çekici bir özellikleri yok maalesef o nedenle tekrar almayı düşünmüyorum. Ama değişik şişelerden hoşlanıyorsanız bir set alıp koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.
 
REEC.
 
 

3 yorum:

  1. ojenin rengi güzel simli oje de güzel :)

    YanıtlaSil
  2. dark purple glitter'a bayıldım. burdaki H&M'de bu seri yok hiç göremedim. eski bir seri mi acaba. güle güle sürün :)

    YanıtlaSil