12 Haziran 2017 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #53 : DEİNA NO : 107

Merhaba arkadaşlar,

Deina Kozmetik ojelerinden yazmaya devam ediyorum. Bu seferki ojemiz yine matlaşan seriden 107 numaralı bordo rengi. Ambalajı bir öncekinin tasarımı ile aynı. Şişesinin de seriye uygun olarak mat camdan yapılmış olması hoşuma gitti diğer ojeler arasında hemen fark ediliyor böylece.

Rengi şişeden koyu bit bordo olarak görünüyor olsada sürdüğünüzde ilk katta o rengi elde edemiyorsunuz. Bu yazıdaki ilk iki resimde tek kat son resimde ise çift kat olarak uygulanmış halini ekledim. İkinci katta tam rengini alıyorsunuz. Matlaşan ojelerde bazen ikinci katı sürünce bozulma ya da matlaşmama gibi sorunlar olur ama bunda olmadı. Ama ikiden fazla sürmedim yine de her ihtimale karşı.

Çok çabuk kurudu ve kurumanın hemen devamında da rengin kendiliğinden matlaştığını görmeye başladım. Tırnağınızın aşama aşama matlaşmasını izlemek çok eğlenceli ben çok sevdim. Tüm tırnağım mat hale gelince de ikinci katı sürdüm gayet güzel oldu. Sürüşü kolay ilk katta tam opak olmasa da orta derece de kapatıcı diyebilirim.

Renginden ve mat halinden memnun kaldığım bu ojenin bence tek olumsuz yanı çıkarırken çok dağılıyor olması. Genelde koyu renk ojelerde bu sorun vardır ama benim parmaklarımı baya pembiş yaptı dikkat etmek lazım.

 

REEC.

 

4 yorum:

 1. ojeyi çıkartırken parmakların pembe olması kötü maalesef ama bu çoğu koyu oje renginde yaşanıyor

  YanıtlaSil
 2. Neredeyse siyahımsı bir ton. Rockcılara göre. Bir de parmak üstü kına dövme. Havalı havalı. :)

  YanıtlaSil
 3. Kırmızıdansa bunun rengi çok daha güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. renk harika en sevdiklerimden. sevgiler

  YanıtlaSil