8 Haziran 2017 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #52 : DEİNA NO : 28

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Deina Kozmetik firmasının güzel bir ojesinden bahsetmek istiyorum. Bu firmanın ojelerini ilk kez deniyorum. Elimde aynı firmadan birkaç oje ve birkaç çeşitte makyaj malzemesi var. Birkaç ay önce katıldığım bir etkinlikte firma çok cömert bir şekilde bize denememiz için çeşitli ürünlerinden hediye etmişti. Tabiiki ben de en çok sevdiğimden yani ojelerden başladım denemeye.

Firmanın ambalajları genel olarak oldukça sade yapılmış. Ojelerin şişeleri de aynı şekilde uzunca siyah bir plastik kapak ve cam şişe üzerine gri renkte yazılarla tasarlanmış. Kapak boyunun uzun olması ojeleri saklarken birraz zorluk çıkarıyor çünkü diğerlerinden uzun kalıyor ama yine de kullanımı kolay olduğu ıcın ben sevdim.

İlk denediğim rengi mat seriden güzel bir kırmızı. Mat seri olduğu için sanırım şişeleri de hafif flu olacak şekilde tasarlamışlar. Şişeden baktığınızda çok hoş bir ton olduğu hemen belli oluyor. Benim kullandığım 28 numaralı olan tam bir bayrak kırmızısı rengi.

İlk katta tam opak değil ama ikinci katta şişedeki rengi alabildim. Hemen kuruyor ve mat hale geliyor gözünüzün önünde parlak parlak rengin kısım kısım matlaşmasını izlemek çok eğlenceli. Sürümü kolay çok rahat dağılıyor tırnakta üstü üste birkaç kat sürmekten dolayı herhangi bir sıkıntı da yaşamadım.

Diğer renklerini de en kısa zamanda denemeyi planlıyorum. Hatta şimdiden başka serilerine de göz atmaya karar verdim. İçinizde denemiş olan ve bana renk önerebilecek olan varsa yorum bırakırsa çok sevinirim.

 

REEC.

5 yorum:

 1. mat kırmızı bir oje sanırım sevdim ben bu rengi :)

  YanıtlaSil
 2. güzel renk gerçekten ama bu markayı ilk defa duyuyorum,
  sevgili Fatofotofan'ın olumlaması sayesinde sayfanıza ulaştım,takibe aldım, bende beklerim,
  sevgiler..
  www.blogdakicin.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Baya buzlu kırmızı.. Tırnakları güzel hatunlar için güzel fikir.:)

  YanıtlaSil
 4. Bu markayı ilk kez duydum ojeden hiç anlamam ama markanın diğer ürünleri güzelse bakılabilinir.:)

  YanıtlaSil
 5. Mat ojeleri oldum olası pek sevemedim.. Hiç denemedim Deina ojeleri ama merakla bekliyorum senden :)

  YanıtlaSil