27 Mayıs 2017 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #49 : HM - GOLD

Merhaba arkadaşlar;

HM markasından yeni bir ojeyle devam ediyorum. Bu sefer size bahsedeceğim çeşidi klasik seriden gold isimli oje. Klasik seri dedim çünkü her zaman HM de gördüğümüz seriye ait bir oje bir koleksiyon ürünü falan değil bildiğim kadarıyla.

Ambalajı minik dikdörtgen formda cam bir şişe ve siyah plastik bir kapaktan oluşuyor. Üst kısmında çok sade beyaz bir düz yazı ile İngilizce oje ibaresi var hepsi bu. Rafta yerleştirirken minik ve dikdörtgen yapısı çok rahat oluyor.

Şişesinden ojenin rengi açıkça görünebiliyor. Fakat aynı tonu bulmak için iki kat sürmek gerekiyor. Tek kat sürdüğünüzde hafif ışıltılı bir parlatıcı ya da cila sürmüş gibi oluyor. Ama ikinci katta güzel opak bir renk elde edebiliyorsunuz.

Ojenin ismi gold yani altın ama altının çağrıştırdığı gibi sarı alt tonlu ya da sarı ışıltı içeren bir tonda değil. Daha çok pembe altını anımsatır bir hali var. Sürümü oldukça kolay ve kendinden ışıltılı yapısına rağmen silimi de oldukça kolay. Tırnakta oldukça güzel dağılıyor kalıcılığı da hiç fena değil.

Genel olarak oldukça memnun kaldığım bu ojenin renklerinin denemeye devam edicim. Eğer sizin de bu seriden bana tavsiye edeceğiniz varsa yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.

 

REEC.

7 yorum:

 1. Bu serinin set halinde satışı vardı , onlara bakabilirsin :)

  YanıtlaSil
 2. Guzel renk.seviyorum böyle parlaklari

  YanıtlaSil
 3. rengi çok hoşmuş, hiç görmedim bu seriyi H&M'de. güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok hoş.Size de çok yakışmış.Sevgilerimle:))

  YanıtlaSil
 5. Sedefli ojeler pek sevmem ama bunun duruşu hoş ☺️

  YanıtlaSil
 6. yakışmış bu renk sana 💕

  YanıtlaSil
 7. Adını pek yansıtmayan güzel bir renk :)

  YanıtlaSil