24 Nisan 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #130 : DEFACTO EL KREMİ LİLLY OF THE VALLEY

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size mini minicik bir kremcikten bahsetmek istiyorum. Benim her daim çantamda ve masamın üzerinde hem bu çeşidi hem de diğer çeşitleri ile misafir ettiğim gördüğüm zamanda habire alıp durduğum minik bir kremcik bu.

Defacto mağazalarında genelde kasanın yanında 4-5 çeşit olarak duran kremleri mutlaka görmüşsünüzdür. Ambalaj tasarımları hepsinde hemen hemen aynı silindir minik bir kavanoz şeklinde.  Plastik ambalajın sadece kapak rengi çeşidine göre kırmızı, mavi, sarı ya da yeşil gibi renklerde yapılmış. Ben hemen hemen bütün çeşitleri denedim sanırım en azından gördüğüm tüm farklı kapaklı olanları aldım. Aloe veralı, kayısılı, böğürtlenli olanlar ilk aklıma gelenleri.


Bugün size anlatacağım çeşidi de zambaklı olanı. Üst kapağı su yeşili tonunda dizayn edilmiş. İsim olarak sanırım My Cream olarak verilmiş tüm çeşide sanırım. Hem el hem de vücut kremi olarak kullanılabileceği yazıyor üzerinde. Yapısı oldukça yumuşak çok rahat dağılıyor teninizde. Çok yapışkan değil kesinlikle oldukça akışkan çabucak emiliyor.

Bu kremlerle ilgili benim en çok sevdiğim kısmı yapıları ve nemlendirmelerinden ziyade kokuları oldu çünkü her biri ayrı ayrı harika kokuyor. Mesela bu çe3şidi sürdüğünüzde elinizde gerçekten bir demek zambak varmış gibi hissediyorsunuz.  En sevmediğim kısmı ise nemlendirmesinin az olması teninizdeki nem hissi çok çabuk kayboluyor. En fazla bir saat kalıyor diyebilirim. Neyse ki kokusu biraz daha uzun dayanıyor ama yine de çok uzun süreli bir koku beklemeyin.

Sizin bu kremlerden denediğiniz çeşitler var mı? Eğer denemediyseniz ben mutlaka öneririm ve eğer denediğiniz başka çeşitleri varsa bana da söyler misiniz belki ben henüz denememişimdir.

 

REEC.

2 yorum:

  1. merak ettim kokusunu :)teşekkürler canım bilgilendirme için

    YanıtlaSil
  2. Ben daha önce denemedim:( teşekkürler bu ürün paylaşımı için . Sevgiler...

    YanıtlaSil