16 Nisan 2017 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #128 : ALIX AVİEN EYELİNER PEN

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir süredir kullandığım ve de memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün keçe uçlu bir eyeliner kalem. Ben eyelinerın gözde duruşunu çok seven birisiyim ama açılı fırçalarla jel eyeliner çekme ya da siyah farı eyeliner gibi kullanmak konularında pek başarılı değilim. Kuyruklu halini de çok heves ettiğimden nasıl yaparım diye biraz araştırdığımda keçe uçlu kalem eyeliner ile çok rahat kuyruklu eyeliner çekileceğiyle ilgili yazıları görünce ben de bu kalemlerden denemek istedim. Pek çok blogger arkadaşımın da Alix Avien in bu kalemini methettiklerini görünce hemen kendime bir tane satın aldım.

Fiyatı oldukça uygun normal zamanda 15-16 tl gibi bir ücreti var indirimlerde yarı fiyatına bile düştüğü de oluyor. Kalem formunda bir ürün hem ince hem de kalın eyeliner çekebiliyorsunuz. Ayrıca kuyruklu eyeliner çekmek isteyenler içinde gayet kullanışlı ve güzel bir ürün. Uç kısmı inceden kalına gider bir şekilde tasarlanmış: İnce ucunun sivri olması sizi korkutmasın çok yumuşak bir sürümü var canınızı yakacak ya da derinizi tahriş edecek bir durum kesinlikle olmaz.

Rengi gayet siyah ama eğer 2 Kat uygularsanız çok daha güzel bir siyahlık yani sim siyahlık elde ediyorsunuz. Farın üzerine eyeliner sürüyorsanız da endişe etmeyin farın üzerinde de kendini belli ediyor. Gayet çabuk kuruyor gün içerisinde de akma yapmıyor. Sabah sürdüğünüz ürünü akşamüstüne kadar gayet güzel şekilde kullanabiliyorsunuz. Akşam saatlerinden sonra benim gözlerimde yaşarma sorunu da olduğundan tabiiki biraz silinme oldu. Suya dayanıklı değil o nedenle çıkarırken de herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Benim çokça sevdiğim ve indirimlerde mutlaka bittikçe aldığım bir ürün oldu size de mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

 

REEC.

2 yorum:

  1. Ben beceremiyorum bu kalemleri kullanmayı, klasik kalemler tercihim

    YanıtlaSil
  2. Akma yapmıyorsa bakayım, gayet güzel bir eyeliner'a benziyor :) Mutlulukla kullanın :)

    YanıtlaSil