12 Nisan 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #127 : BB KREM GÖZALTI ROLL-ON MUCİZEVİ CİLTKUSURSUZLAŞTIRICI

Merhaba arkadaşlar;
 

Bugün size bir süredir kullandığım ve memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün Garnier markasının roll-on gözaltı kapatıcısı. Benim gözaltlarımda çok fazla morluk yok ama malum sürekli bilgisayarla çalışıyoruz zaman zaman gözlerimizin yorgunluğu dışarıya da vuruyor. Bu dönemlerde bir kapatıcıya ihtiyacım oluyor. Bunun dışında bazen de yüzüme hiç renkli makyaj ürünü kullanmaksızın sadece düzgün bir zemin oluşturup onunla bütün gün geçirmek istediğimde güzel bir fondöten ve kapatıcı benim işimi görüyor.


Ürünümüzün ismi bayaaa bir uzun; BB Krem Gözaltı Roll-On Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı ama ismi sizi korkutmasın çünkü aslında kendisi minicik bir tüpcük. Oldukça da uygun fiyatlı bir ürün 13-15 TL arası hemen tüm kozmetik marketlerde bulabiliyorsunuz. İndirimlerde yarı fiyatına bile alabiliyorsunuz. Ben genelde indirimlerde bir tane alıp depoluyorum çok daha uyguna kullanmış oluyorum. Fiyat performans açısından bu nedenle benim için çok çok iyi bir ürün.


 Ürünün kendisi 5 etkili olduğunu vaad ediyor;


 


    1-Koyu halkaların ve torbaların görünümünü azaltır,


    2-Yorgunluk belirtilerini gizler,


    3-Pürüz ve çizgileri gizler,


    4-Işıltı verir,


    5-Nemlendirir


Hepsini tam ve mükemmel olarak yerine getirdiğini söyleyemesem de vaatlerinin hepsinde belli bir başarısı olduğunu söylemeliyim. Dediğim gibi benim çok fazla gözaltı sorunum olmadığını ve göz çevremde fazlaca çizgilenme olmadığını da belirtmeliyim tabiiki.
Dediğim gibi boyutu küçük bir ürün; tüp şeklinde ve baş kısmında metal bir bilye var. Uygulamayı bu bilye ile yapıyorsunuz. Kullanımı çok kolay ve pratik yüzünüzde de çok kolayca dağılıyor. Bilye ile tüm gözaltıma sürdüğümde benim için biraz fazla ürün olabiliyor bazen o nedenle dip kısma biraz sürüp sonra kalan yerlere elimle dağıtarak da kullanıyorum. Bilye ile uyguladığınızda cilde bir ferahlık serinleme veriyor. Fakat bazen ambalajından ürün sızması söz konusu olabiliyor ağzını sadece bilye tuttuğu için olabilir o nedenle dikkat edin.


Renk konusu her zamanki gibi herkesi tatmin etmeyecek şekilde; iki rengi mevcut - açık ve orta ton. Açık ton fazlasıyla sarı hatta turuncuya kaçıyor zamanla da oksitlenip daha da koyulaştığını da belirtmek isterim. Ben orta ton olanını kullandım. Aslında çoğu üründe en açık rengi bana uyar ama nedense bu üründe orta tondan memnun kaldım.


Benim minik çizgilerimin görüntüsünü azalttı ve daha belirgin çizgilerde de araya dolma yapmadı. Kalıcılığı da fena değil 4-5 saat gayet görünür bir şekilde yüzümdeydi ama sonrasında bir tazeleme ister. Bu arada ben pudra ile sabitleme yapmadım kullanırken belki yapılsa kalıcılık daha da artabilir bilemiyorum. Yapısı ince ve güzelce de emiliyor. Çok yoğun kapatıcı değil ama renk eşitlemede başarılı.


 


REEC.

3 yorum:

  1. benim için yetersiz bir ürün galiba, sevgiler:)

    YanıtlaSil
  2. güzel yazı olmuş emeğinize sağlık sizide bloguma beklerim :)

    YanıtlaSil
  3. Bende de bunun yeşili vardi dinlendirici özellikli

    YanıtlaSil